Kısa Boylu Erkeklere Öneriler Kısa Boylu Erkeklere Öneriler
Erkeklerde boyun kısa olması kişiden bağımsız bir durum olsa da kendinizle barışık olmalısınız. Her ne kadar boyunuzu uzatma ihtimaliniz olmasa da kendinizi olduğunuzdan uzun... Kısa Boylu Erkeklere Öneriler

Erkeklerde boyun kısa olması kişiden bağımsız bir durum olsa da kendinizle barışık olmalısınız. Her ne kadar boyunuzu uzatma ihtimaliniz olmasa da kendinizi olduğunuzdan uzun göstermeniz mümkün. Bunu gerek saç modelinizle gerek giyim kuşamınızla sağlayabilirsiniz. Tabi yapmanız gereken ve yapmamanız gereken diye ayrılıyor dikkat etmeniz gereken konular. İşte olduğundan uzun görünmek isteyenler için dikkat edilmesi gerekenler;

erkeklerde-kisa-boy

Sadelik Yaşam Tarzınız Olsun

Kot pantolon, takım elbise, tişört… Kıyafet seçiminizde dikkat etmeniz gereken en önemli konulardan biri sadelik. Abartılmış aksesuarlardan, göze çarpan detaylardan uzak durmanız ilk bakışta ilgiyi yüzünüze çekmenizi sağlayacaktır.

Dik Çizgiler

Özellikle üst giyim seçiminde dikkat etmemiz gerekenlerden biri de dik çizgiler olmalı. Seçtiğimiz kıyafette çizgilerin dik olması boyunuzun olduğundan uzun görünmesini sağlayacaktır. Çizgilerin dik olması aynı zamanda daha ince görünmenize de yardımcı olacaktır.

Pantolon Seçimi

Dik çizgiler kuralımız pantolon seçiminde de dikkat etmemiz gereken kurallardan. Dar paça pantolonlar bacaklarınızı daha ince göstereceği için boyunuzu da uzun gösterecektir. Aynı zamanda paçaların bilekte olması da olumlu etki sağlar. Dikkat etmemiz gereken nokta paçalar ne çok kısa ne çok uzun olmalı. Bileklerimizin hafif görünmesi boyumuzu uzun gösteren detaylar arasındadır.

kisa-boylu-erkekler-icin-sac-modelleri

Saçınızın Boyuna Dikkat Edin

Saçınız da boyunuza etki eden önemli unsurlar arasında. Saçınıza yapacağınız ufak dokunuşlarla boyunuzu uzun göstermeniz mümkün. Dikkat etmemiz gereken ise ne çok uzun ne çok kısa modelleri kullanmamak. Saçın kısa olması da boyu kısa gösteren etmenler arasındadır. Kısa olmayacak dediysek çok uzun olması da boyunuzu kısa gösterebilir. Hafif uzunlukta olup dik kullanmanız boyunuzu uzun gösterecektir. Aynı zamanda yanlar kısa üstler uzun saç modeli de uzun görünmenizi sağlayacaktır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir