Kısa Zamanda Onu Nasıl Tanırız Kısa Zamanda Onu Nasıl Tanırız
Aşk duygusal anlamda kurulan ilk bağ ve bizi geleceğe götüren adımların en başında geliyor. İki insanın birbirini tanıması ve sevmesi ile bir bütün olan... Kısa Zamanda Onu Nasıl Tanırız

Aşk duygusal anlamda kurulan ilk bağ ve bizi geleceğe götüren adımların en başında geliyor. İki insanın birbirini tanıması ve sevmesi ile bir bütün olan bu süreçte bize yardımcı olacak bazı ipuçlarıma tabii ki var. Peki, kadınları nasıl tanırız. Nedir bunu kolaylaştıracak olan şeyler, bunları anlamak için önce kadını tanımak gerekiyor. Kadınlar sevmek için yaratılmıştır der bir düşünür siz anlamak için zamanınızı harcamayın. Kadınlar hassas kırılgan her zaman birer kapalı kutu gibidir aslında. Kendilerinin anlatırken bile söyledikleri ile anlaşılmasını istedikleri farklıdır. Onları anlamanın en etkili yolu bakışlardır. Hiçbir kadın gözleriyle yalan söyleyemez mümkün değildir.
Yapılabilecek diğer şeyleri şöyle sıralayabiliriz. Onunla vakit geçirmeye çalışın. Birlikte olmak zaman geçirmek onu tanımanızı kolaylaştıracaktır. Hobiler edinin. Ve onuşla paylaşın beraber yapmaktan zevk alacağınız şeyler olduğunu keşfedince birbirinize daha da yakınlaşacaksınız. Ona değerli olduğunu hissettirin. Sürprizler yapın. Bu karşı cinsin size açılmasını kolaylaştıracaktır. Alışveriş yaparken ödeme şeklinden onun savurgan mı tutumlu mu anlayabilirsiniz.
Arkadaşlarını tanımaya çalışın. Çünkü bir insanın arkadaş çevresi onun nasıl biri olduğunu ele verir. Spor yapıyor mu? Bunu öğrenemeye çalışın eğer spor seviyorsa mücadele etmeyi seviyor demektir. Bir şey yaparken sizden yardım istiyor mu? Eğer yardım istiyorsa bu paylaşımcı bir kişi olduğunu göstermektedir.

 

 

 

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir