Koreli Giyim Tarzından İlham Alın | Erkeksen Gel
Koreli Giyim Tarzından İlham Alın Koreli Giyim Tarzından İlham Alın
Koreli giyim tarzı son dönemde oldukça ilgi görmekte ve ülkemizde de Kore giyim ürünlerinin satıldığı mağazaların arttığı görülmektedir. Kore modası hem kadınlar için hem... Koreli Giyim Tarzından İlham Alın

Koreli giyim tarzı son dönemde oldukça ilgi görmekte ve ülkemizde de Kore giyim ürünlerinin satıldığı mağazaların arttığı görülmektedir. Kore modası hem kadınlar için hem de erkekleri için oldukça ilgi çekici ürünlerle dolu. Farklı bir tarzı ve havası olan Kore modasına ait kıyafetlerin, dar ve renk tercihleri birçok kişinin ilgisini çekmekte.

erkeklerde-kore-modasi

Koreli giyim tarzı içinde erkeklere ait ürünlerin kadınlarınkinden daha renkli ve iddialı kıyafetlerden meydana geldiğiniz söyleyebiliriz. Genellikle dar kesim ürünleri görmekteyiz. Kore giyim ürünlerinin dar olması hiç de şaşılmayacak bir durum. Çünkü Koreliler genellikle kısa boylu ve çevik bir yapıya sahiptirler. Dolayısıyla bu tarz ürünlerin üretilmesi gayet normaldir. Giyim tarzlarını destekleyen saç modelleri ile de Kore modası gün geçtikçe beğeni toplamaya devam ediyor. Evet bir İtalyan modası veya İtalyan giyim tarzı kadar büyük bir akım meydana getirmiş değil. Ancak yine de gün geçtikçe artan beğeni ve ilgi sayesinde kısa sürede daha da geniş kitlelere ulaşacağı tahmin ediliyor.

erkekler-moda

Kore giyim akımında biraz Amerikan esintisi var olduğunu söylesek yanılmayız. Ancak daha renkli ve renklerin her parçada kullanıldığı kombinlerin yer aldığını söyleyebiliriz. Dar ve skinny tarz pantolonlar yanında bol kesim kıyafetlerde de renk cümbüşünü görebilirsiniz. Koreliler kıyafetlerde özellikle, pantolon, eşofman, hırka ve sweatshirtlerde fark yaratıyorlar. Montlarda da ayrı bir hava katıyorlar. Renk uyumunu yakaladığınızda Kore modası değme Avrupa modasından kat kat daha iyi. Kore giyim ürünlerinin birbirleri ile kombin etmesi size daha kolay tercih yapmanızı sağlıyor. Yani Kore tarzı ürünler alırken aynı mağazadan ürünleri tamamlayıcı kıyafetleri ve aksesuarları alarak kombininizi yapmalısınız. Bu sayede bir bütün olarak tarzı yansıtabilir siz de hem farklı hem de Kore tarzını tamamıyla üzerinizde taşırsınız.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir