Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri
Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri   Yaz aylarında bu hırka modelleri konusu nereden çıktı demeyin gündüz hava ne kadar sıcaksa, akşamları da bir... Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

Koton’dan Yeni Sezon Erkek Hırka Modelleri

 

Yaz aylarında bu hırka modelleri konusu nereden çıktı demeyin gündüz hava ne kadar sıcaksa, akşamları da bir o kadar soğuk oluyor. Sweat, kazak biraz fazla abartı olsa da en azından bir hırka veyahut yelek alınmadan dışarı çıkılmayan geceler başladı artık.

Koton, hepimizin de bildiği gibi Türkiye’deki hemen hemen bütün alış veriş merkezlerinde mağazası olan, özellikle bayanların sevdiği -hatta adeta taptığı- bir marka. Hepimizin bildiği dedik çünkü birçok erkek ya kız arkadaşını, ya eşini ya da annesini her hafta sonu götürdüğü için Koton mağazaları nerede diye çok iyi bilir. Malum yazın bitmesine de pek bir şey kalmadı. Bizler de Koton erkek hırka modellerini sitemize eklemeyi uygun gördük.

Koton erkek hırka fiyatları mağazalardaki indirimlere göre değişse de 59 lira civarında. Şayet birden fazla alacaksanız bütçenizi biraz zorlayabilir. Size tavsiyemiz limango, 1v1y, markafoni gibi fırsat sitelerine tıklayıp Koton kampanyalarını incelemeniz yönünde olacaktır. Şuan markafoni’deki Koton kampanyasında erkek hırfa fiyatları belki inanamayacaksınız ama 19 lira.

 

Erkek Moda

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir