Kusursuz Erkek Davranışları Nasıl Olmalı? Kusursuz Erkek Davranışları Nasıl Olmalı?
Bayanların sürekli aradığı, gönüllerini fethedecek, ayaklarını yerden kesecek, rüya gibi bir hayat sürdürecek kusursuz erkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli, nasıl davranmalı? Bu karmaşık durumu... Kusursuz Erkek Davranışları Nasıl Olmalı?

Bayanların sürekli aradığı, gönüllerini fethedecek, ayaklarını yerden kesecek, rüya gibi bir hayat sürdürecek kusursuz erkek nasıl olmalı, nasıl giyinmeli, nasıl davranmalı? Bu karmaşık durumu aydınlığa çıkartmaya hazır mısınız? Kadınlara göre kusursuz erkek davranışlarını bilmek hoşlandığınınız kadının kalbini kolay yoldan kazanmanızı sağlar. Özellikle bu davranışları sergiler, benimserseniz kalbini kazanamayacağınız bayan olamaz. Peki, kusursuz erkek, ideal erkek nasıl olmalı ? Aklınıza ilk gelen sadakat değil mi? Bana bağlı olsun başka kadınlara bakmasın diye düşünürüz ama bu zaten ideal bir erkeğin karakteridir. Davranış olduğu kişi değil yapması gerekendir. İdeal erkek ne yapmalı, nasıl davranmalı ipuçları şunlardır.

kusursuz-erkek-davranislari

Güçlü Görün

Bayanlar her zaman yanındaki erkeğin ona güven vermesini ister, tehlike anında yanında güçlü bir erkeğin olması isterler. Fiziksel güç artı ruhani güç. Kaslı yapılı bir erkek olursanız zaten bayanlar gözünde diğer erkeklere nazaran bir sıfır önde başlarsınız ama diyelim ki kaslı değilsiniz yapılısınız ama fiziksel güç olarak biraz eksiksiniz. O zaman ruhani güç dediğimiz durumla bayanları etkileyebilirsiniz. Hayatınızda yaşamış olduğunuz zorluklara rağmen yıkılmadan ayakta kaldığınızı karşı tarafa hissettirmelisiniz. Beraber olduğunuz sürece karşılaşacağınız kötü bir durumun üstesinden kolayca gelebileceğinizi bayanlar bilmeli bu şekilde size güvenmeli. Bu güçlü duruş sizi kusursuz bir erkek görünümüne bir adım daha yaklaştırır. Güçlü, olgun erkekler her zaman ideal erkeklerdir.

kusursuz-erkek

Organizasyon İşi Sende

Hoşlandığınız bayanı etkilemek, sevgiliniz olan bayanda baki kalmak istiyorsanız buluşma planlarınızdaki organizasyonu erkek olarak siz yapın. Buluştuğunuzda “nereye gidelim? Bana fark etmez, sen söyle neresi olsun” gibi konuşmalar size eksi puan kazandırır. Yiyeceğiniz yemekten, içeceğiniz kahveye kadar her gittiğiniz yeri önceden planlamalısınız. Böylece etkilemek istediğiniz bayanın gözünde her şeyin kontrol altında olduğu göstermiş olursunuz ki buda sizi ideal erkek olma yolunda hızla ilerleyişiniz olur. Kontrolün sizin elinizde olduğunu bilmek bayan için son derece önemlidir.

Centilmen

Kadınlara göre kusursuz erkek centilmen erkektir. Bir bayan üşürse üstünüzde ceketiniz yoksa gömleğinizi bile çıkarıp vermelisiniz bu ideal bir davranıştır sizi çok yükseklere taşır. Sizin için değerli bir bayanla yemek yediyseniz hesabı kesinlikle siz ödemelisiniz bu sizin centilmen olduğunuzun kanıtıdır. Centilmen erkek düşünceli erkektir bir bayanın gözünde. Arabanın kapısını açan, oturacağınız sandalyeyi çeken bir bayana çok değerli olduğunu her an hatırlatan kişi kesinlikle ideal erkektir.

Sadece Sen

İdeal bir erkek olmak isterseniz sakın kalbini kazanmak istediğiniz bayanın yanında ünlü ya da ünsüz başka bir kadını övemeyin, beğendiğinizi ise kesinlikle söylemeyin. Bayanlar o anda bunu çok sıkıntı etmiyor gibi görünse de inanın sizin için çok büyük puan kaybıdır. Sizin sevdiğiniz bayandan başka kimseyi gözünüzün görmüyor olması gerekir. Eğer görse bile bunu sevdiğiniz bayanın bilmesine gerek yoktur dile getirmeyiniz içinizde tutunuz. Bayanlar sadece kendisine hayran olunmasını sevdiği adamın başka bir bayanı beğenmemesini isterler. Sizin başka bir bayanı beğenmediğinizi bilmeleri sizi ideal erkek yapar. İdeal bir erkek olmak istiyorsanız kesinlikle bu kuralı göz önünde tutmanız gerekmektedir.

Giyim Kuşam

İdeal erkek nasıl davranmalı sorunusun cevabını önümüzdeki maddelerle aydınlığa kavuşturmayı başardık. Son olarak ideal erkek vuruşu tabi dış görünüşü giyim ve kuşamıdır. İdeal erkek davranışları bir erkeğin iç güzelliğini kılık kıyafeti erkeğin dış güzelliğini oluşturur. Yaklaştığınız bayan sizin sadık olduğunuzu, dürüst ilişki kontrolünü elinizde tuttuğunuzu bilemez önce sizi dış görüşünüzü süzgeçten geçirir. Etkilenmek istiyorsanız modaya uygun stil bir duruşunuz olmalı. Çok spor olmayan hafif şık ama düğüne gider gibi değil, her zaman temiz ve ütü gerektiren kumaşlarda ütülü bir kombin kullanmalısınız. Takım elbise giydiğinizde gömleğinizi dikkatli seçmeli kravat ve kemer aksesuarlarınızı uyumlu ve modaya uygun seçmelisiniz. Ve tabi saat bayanlar saat takan erkekleri çekici bulur şık bir saat kıyafetinizin altın vuruşudur.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir