Lacivert Takım Elbise Kombinasyonları Lacivert Takım Elbise Kombinasyonları
Zevkine, şıklığına ve asaletine düşkün beyler evet sizlerden bahsediyoruz. Doğru renk ve kombinasyonla neden öne çıkmayasınız? 2016 yılına damgasını vuran lacivert takım elbise kombinasyonları... Lacivert Takım Elbise Kombinasyonları

Zevkine, şıklığına ve asaletine düşkün beyler evet sizlerden bahsediyoruz. Doğru renk ve kombinasyonla neden öne çıkmayasınız? 2016 yılına damgasını vuran lacivert takım elbise kombinasyonları tam da sizin asaletinizi vurgulayacak tarzda. Mavinin sporluğundan, siyahın ağırlığından uzakta ılımlı bir tonu yakalayan lacivertin büyüsüne  siz de kapılacak ve etrafınızdakilerin de gözlerini kamaştıracaksınız.

lacivert-takim-elbise

Saygın bir ofiste mi çalışıyorsunuz? Doktor, mühendis, pazarlamacı, ilaç müessili misiniz? Ya da takım elbise sever bir beyefendi misiniz? İster düğünde isterseniz özel davetlerde, hangi meslekten olursanız olun hiç fark etmez her erkeğin beyefendiliğini ortaya çıkaracak tarzda bir kıyafettir takım elbiseler. Her ortama uyan kimi zaman spor kimi zaman asil gösteren lacivertin etkisi de işte tam bu yüzden takım elbiselerle buluşuyor 2016 yılında. Oldukça çok tercih edilebilir rengiyle lacivert takım elbise kombinasyonları sizin de favori tercihleriniz arasına girecek kuşkusuz.

takim-elbise-kombini

Pantolon ceket kravat kombinasyonundan oluşan takım lacivert takım elbiseleri giyerken içerisine buz mavisi, beyaz, krem, açık pembe, lila gibi tonlarda tercih ettiğiniz bir gömleği kombinleyebilir, gittiğiniz yere göre de pantolonunuzun beline ister şık gösterişli, isterseniz de sade bir kemer kullanabilirsiniz. Kravatınızı seçerken mavi ve siyahın tonlarını kullanabileceğiniz gibi, lacivertin her renkle uyum gösteren bir yapısı olduğu için renkli, desenli ya da çizgili kravat tercihlerinizi lacivert takım elbise kombinasyonlarınızda kullanabilirsiniz.

lacivert-takim-elbise-modelleri

2016 yılının gözde renklerini arasında yer alan lacivert takım elbiselerdeki yerini 2016 yılında olacağı gibi önümüzdeki yıllarda da koruyacağa benziyor. Modası geçmeyecekler listesinde yerini çoktan aldı bile. Öyle ki kaliteli ve iyi bir malzemeden tercih edilmiş lacivert takım elbise kombinasyonları çok fazla alışverişi sevmeyen beylerimiz için oldukça ideal doğrusu.

2016-lacivert-takim-elbise-kombinleri

Editor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir