Moda devi Versace 2016 Moda devi Versace 2016
Giyim yemek ve barınmadan sonra insanın temel ihtiyaçlarından biri olarak tarih boyunca süregelmiştir. Belli bir cağdan sonra sadece kabuk gibi kapanmaktan öte ,sanatsal bir... Moda devi Versace 2016

Giyim yemek ve barınmadan sonra insanın temel ihtiyaçlarından biri olarak tarih boyunca süregelmiştir. Belli bir cağdan sonra sadece kabuk gibi kapanmaktan öte ,sanatsal bir değer kazanmıştır . Moda adi verilen bu sanatta , giyim sanayi ürünlerini üreten firmalara sanatçı diyebiliriz . 2016 Versace erkek modası Ürünleri ile Sanatını en iyi icra eden sanatçılardan biri olarak , tüm moda sever bayları koşulsuz şıklığa davet etmektedir.

versace-1

Modanın yaratıcılarından biri sayılan Versace ya da şirket ismi ile Gianni Versace S.p.A. ,Gianni Versace tarafından İtalya Milan‘da 1978 yılında kurulan lüks butik mağazasıdır. Bugün itibariyle dünyada mağazalar zinciri olan ve parfümden saate (ilk saat üretimi1994 yılında Gianni Versace ve Frank Muller imzası ile İsviçre‘de üretilmiştir) kadar hemen her türlü lüks aksesuar dizayn ve üretimini yapmaktadır . Versace erkek modası ürünleriyle şık italyan tasarımının ezgisini tüm koleksiyonda hissedeceksiniz. Rengarek  parlak kumaşlı takım elbiseler , tamamlayıcı palto ve kabanlar , fit kesimleri ile adete size göre dikilmiş imajı veriyor .

versace-3

Bunlarla birlikte birbirinden güzel gömlek modelleri , ince ve slim dizaynı ile modern kombinelere ilham vermekte. Yeni sezon ürünlerine baktığımız zaman kareli ve pötikare modellerle , gizli çizgili modellerin ağırlıkta olduğunu görmekteyiz . Modaya kattığı değerleri her geçen gün yenileyen dünyanın en iyi üreticilerinden biri olan firma , bu koleksiyonda ile se her zamanki gibi şık giyim severlerin haklı beğenisine maruz kalıyor.

versace-2

Unutmayın , giyiminiz sizin karakterinizi yansıtan dilsiz sözcükleri barındırır . Ne kadar trend ve uygun kombineleri giyerseniz , ilk irtibaniz o denli iyi olacaktır. Sizde   2016 Versace erkek modası ürünlerinden zevkinize uygun olanı alarak , şıklığınızı en iyi şekilde dile getirebilirsiniz .

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir