Modadan Vazgeçemeyen Erkeklere Beş Sonbahar Stil Önerisi Modadan Vazgeçemeyen Erkeklere Beş Sonbahar Stil Önerisi
Modaya ayak uydurmak sadece kadınlara biçilmiş bir kalıp olsa da erkeklerde moda konusunda oldukça iddialı. Özellikle sonbahar-kış veya ilkbahar-yaz defilelerinde veya moda haftalarında bu... Modadan Vazgeçemeyen Erkeklere Beş Sonbahar Stil Önerisi

Modaya ayak uydurmak sadece kadınlara biçilmiş bir kalıp olsa da erkeklerde moda konusunda oldukça iddialı. Özellikle sonbahar-kış veya ilkbahar-yaz defilelerinde veya moda haftalarında bu daha fazla hissedilmektedir. Ayakkabıdan tutunda aksesuara kadar oldukça geniş bir skalanın olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle sonbahar kreasyonlarındaki o ışıltılı defileler erkeklere önemli ölçüde fikir sahibi olmalarına yardımcı olmakta. Şimdi, erkeklere beş sonbahar stil önerileri konusunu incelemeye ne dersiniz?

1) Pastel renklere elveda, “Hoş geldin sonbahar renkleri”

Evet, sonbahar renkleri, bundan tabi ki sadece akıllara gelen kahverengiden bahsetmiyoruz. Hakinin tonları, kahvenin tonlarıyla meç edebilir, imza bir imaj sergileyebilirsiniz. Tek renk bir takım ile bile bu imajı sağlayabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, sonbahar denilince akıllara gelen kahverengi tabusunu yıkmak sadece siyaha ise bel bağlamamak. Taba tonları, koyu yeşilin tonları, antrasit veya siyah tonları gibi renkleri kullanarak sonbahar stilinizi baştan yaratabilirsiniz.

2014_2015_sonbahar_k%C4%B1%C5%9F_erkek_modas%C4%B1_b%C3%BCy%C3%BCk_%C3%A7anta_trendi.jpg

2) Desenlerin gücünü ses ver!

Son yıllarda özellikle kadın modasının rağbet gösterdiği bir konu var, desenler. Kazayağı desenleri ekoseleri erkeklerde sonbaharda sıklıkla tercih edebiliyorlar. Düz bir erkek kombinine, renk katmasın patlatması açısından ekose detaylı bir parça kullanılabilir. Kullandığınız desenli bir parça ile sonbahar stilinizi sağlamlaştırabilirsiniz.

thumnail1.jpg

3) Sonbahar-Kış kreasyonlarının vazgeçilmezi: Kabanlar

Dış giyim sektörü, bu sezon ile birlikte daha canlandığı bir gerçek. Kruvaze detaylı kabanlar, uzun kabanlar, hâkim yaka düz kabanlar, askeri armalı spor kabanlar derken oldukça geniş bir dış giyimden söz edebiliriz. Kendi tarzına uygun olarak dilerseniz spor yönü ağır basan kabanları tercih edebilir veya klasik kalmak istiyorsanız da kruvaze detaylı kabanlara şans verebilirsiniz. Özellikle kruvaze detaylı kabanlarda kullanılan ekose daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

2014-2015-sonbahar-kis-erkek-moda-trendleri-1.jpg

4) Ayakkabılar, önemli!

Özellikle ayakkabıların çok dikkat çekmediği için önem verilmiyormuş gibi bir imaj sergiler. Ancak ayakkabılar kombininizin tamamlayıcı olduğu unutmamalı. Postallar, botlar sonbahar imajınıza adeta bir tılsım etkisi yaratacaktır.

2014-erkek-ayakkabi-modelleri.jpg

5) Aksesuar dönemine hoş geldiniz

Atkılar, eldivenler mevsimi denilse yeridir. Sonbaharda güzel bir kabanın veya hırkanın üzerine atılmış olan ekoseli bir atkı dikkat çekici bir detaydır. Kullanılan atkılar, özellikle düz renk olan bir parçanın üzerine atıldığında tamamlanmış bir imaj sergilemektedir. Sonbahar stili ile atkı ve eldivenlerle birlikte güzel kombinler elde edebilirsiniz.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir