Mutlu İlişki Mutlu İlişki
  Kadınlar ve erkekler birbirlerinden farklı yaratılmış varlıklardır. Kadın ve erkeğin mutlu olabilmesi için temelde birbirlerini her anlamda anlamaları gerekir. Bir birlikteliğin mutluluğunun devam... Mutlu İlişki

 

Kadınlar ve erkekler birbirlerinden farklı yaratılmış varlıklardır. Kadın ve erkeğin mutlu olabilmesi için temelde birbirlerini her anlamda anlamaları gerekir. Bir birlikteliğin mutluluğunun devam edebilmesi için cinsel hayatlarında da aynı oranda mutlu olmaları gerekmektedir.

Kadınlar ve erkekler ilişkilerinde karşılıklı anlayış beklerler. Mutluluğu bozan temel sorun her iki tarafın kontrolsüz kıskançlıklarıdır. Kontrolsüz kıskançlıklar ilişkiyi çıkmaza sürükler. Bunun sonucunda kavgalar meydana gelir ve istenmeyen sonuçlarla ayrılırlarla sonuçlanabilir.

kadin-ve-erkegin-mutlu-iliskisi.jpg

İlişki yaşayan her iki taraf ilk önce birbirlerini iyi tanımaları gerekir. Neleri yapabilecekleri, neleri yapamayacaklarının çizgileri iyi belirlendiğinde her iki tarafta mutluluğun ilk adımlarını atmış olurlar. Bunun sonrasında yapılan hataların karşılıklı anlayış çerçevesinde çözümü yoluna gidilmelidir.

Mutlu bir ilişki yaşamak isteyen taraflar birlikte oldukları süreçte ilgilerini daime birbirlerine tutmayı başarabilmelidirler. Her nerede olurlarsa olsunlar akıllarının birbirlerinde olduklarını her daim hissettirmelidirler.

kadin-erkek-iliskilsi.jpg

Kadın ve erkeğin mutlu ilişkilerinde olmazsa olmazları cinsel hayatlarıdır. Erkekler arzuladıkları kadını yataklarında bulmak isterlerken kadınlarda birlikte olmak istedikleri erkekte kendilerini doruklara çıkarmalarını beklerler. Bunun oluşabilmesi için kadının ne istediğini bilmek gerekir. Kadınlar yatakta kendinden emin erkeklerden hoşlanırlar. Erkekler neyi ne zaman yapacaklarını iyi bilmelidirler. Elbette sonuca ulaşmak her iki tarafında arzusudur ancak kadınlar bunun öncesinde kendilerini iyi hissetmekten hoşlanırlar. Bunun içinde güzel sözlerle onun gözlerinde kendini görmenin sağlanması gerekir.

kadin-erkek-iliskilerinde-mutlu-olmanin-yollari.jpg

Sekse hazırlanmakta her iki taraf içinde çok önemlidir. Bunun için de tarafların birbirlerinin neden hoşlandığını iyi öğrenmeleri gerekmelidir. Erkekler cinsel organlarına dokunulmasından hoşlanıldığı gibi kadınlarda bazı noktalarında erkeğin dokunuşlarını hissetmek isterler. Bu sıcak anların yaşanması ile herkesin mutlu bir birlikteliğe hazırlanması tamamlanmış olur. Bu süre ne kadar uzun tutulursa her iki taraf içinde tabiri caizse ayakların yerden kesildiği soluk soluğa yaşanan dakikalarla sonuçlanır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir