Ön Sevişmede Asla Yapılmayacak 3 Şey Ön Sevişmede Asla Yapılmayacak 3 Şey
Cinsel hayat mutlu ilişkilerin bel kemiğidir, desek abartmış olmayız. Cinsel hayattaki mutluluk sosyal hayata da yansır, partnerinizle mutlu bir ilişki ve mutlu beraberlik yaşamanıza... Ön Sevişmede Asla Yapılmayacak 3 Şey

Cinsel hayat mutlu ilişkilerin bel kemiğidir, desek abartmış olmayız. Cinsel hayattaki mutluluk sosyal hayata da yansır, partnerinizle mutlu bir ilişki ve mutlu beraberlik yaşamanıza neden olur. Cinsel ilişkilerinizi aceleye getirmekten ziyade gerekli önemi vermeli, daha zevkli ve daha mutlu olmanızı sağlayabilir, aynı şeyi partnerinize de yaşatmayı garantileyebilirsiniz. Cinsel ilişkide görmezden gelinen ve gerekli önemi verilmeyen ön sevişme, aslında düşünülenin aksine büyük bir öneme sahiptir. Ön sevişmenin gösterilmesi gereken önemli noktaları vardır. Cinsel hayat mutlu bir ilişkinin formülü, ön sevişme de cinsel ilişkinin vazgeçilmezlerindendir. Ön sevişmenin önemi bu kadar az bilinirken, ön sevişme sırasında yapılan yanlışlar bir o kadar fazladır. Ön sevişme esnasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalar vardır.

onc-sevismede-ne-yapilir

  1. Ön Sevişmenin Sırasında Acele Etmeyin

Kimileri bu süreyi oldukça fazla kısa tutarken kimileri de uzattıkça uzatır. Ön sevişmenin nasıl yapılması gerektiğinden önce süresi hakkında bilgi sahibi olmalısınız. Ön sevişmenin ortalama süresi on ya da yirmi dakikadır. Bu süreye dikkat etmeniz gerekir. Ancak ön sevişme sırasında durmadan saate bakmak, dakika tutmaktan kaçının. İlk başlarda zorlansanız da zamanla bu süreyi otomatik olarak yapacaksınız. Kendinizi ön sevişmenin içerisine bırakın ve zamanla rutininizi oluşturun. Ancak bu her seferde geçerli olacak diye bir kaide yoktur. Bazı cinsel birlikteler hızlı seks diyebileceğiniz tarzda hızlı, kısa ve bir o kadar zevk veren cinsel birlikteliklerdir. Bu tür seks aniden gelişir ve bir anda olur. Bu tür sekslerde ön sevişme kuralı kimi zaman arka plana atılabilir ya da aynı şekilde bazı ön sevişmeler uzun tutulabilir. Ancak genel olarak ön sevişme arka plana atılmamalı, ön sevişmenin süresine dikkat etmeniz gerekmektedir.

on-sevismede-yapilmamasi-gerekenler

  1. Ön Sevişmeniz Sırasında Dokunmaktan Kaçmayın

Ön sevişmenin önemli iki hususu dokunmak ve öpücüklerdir. Ön sevişme esnasında dokunmaktan kaçınmayın. Dokunmak ve bu dokunuşları öpücüklerle süslemek ön sevişmeyi mükemmel hale getirecektir. Küçük dokunuşlar ve öpücüklerden uzak durmayın. Bırakın cinsel birlikteliğinizde ilk iş dudaklarınıza ve ellerinize bırakın

  1. Ön Sevişmenin Ölçüsünü Kaçırmayın

Fantezilerden ve cinsel birlikteliğinizi süsleyen hayallerden bahsetmiyoruz. Ancak bazı kimseler öpücüklerinin ve dokunuşların ayarını tutturamayabiliyor. Ön sevişmenin aceleye getirmemek ve ağırdan alarak yavaş yavaş, içinize sine sine yapın. Dokunduğun kişi masa, sandalye değildir. Partnerinizin birey olduğunu unutmayın, bu nedenle dokunuşlarınız şefkatle, zevkle ve güçlü dürtüler eşliğinde olmasına dikkat edin. İçgüdülerinize kulak verin ve bazen sert bir ön sevişme olsa da ölçüyü kaçırmaktan sakının.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir