Erkeksen Gel
Özel gecelerde şık olmanın kuralları Özel gecelerde şık olmanın kuralları
Özel gece için hazırlanan beylerin yaptıkları şeyler Türkiye’ de sırası şaşmaz bir bütün halinde ilerler :) berbere gidilir bir takım giyilir. Fakat o takımın... Özel gecelerde şık olmanın kuralları

Özel gece için hazırlanan beylerin yaptıkları şeyler Türkiye’ de sırası şaşmaz bir bütün halinde ilerler :) berbere gidilir bir takım giyilir. Fakat o takımın rengi, kravatı ve içine giyilen gömleği nedir ne değildir pek ilgilenilmez. Herkesin en fazla iki takım elbisesi olduğunu biliyoruz :) haklı olarak böyle bu durumu kınadığımı düşünmeyin. Her gün özel davete katılacak gibi evde beklemediğinizi biliyorum :)

Takım elbiselerde dikkat etmeniz gereken püf noktaları vermek istiyorum. Öncelikle kemer rengi ve ayakkabı renginin aynı olmasına özen gösterin. Siyah bir kemerle giyilen kahverengi ayakkabı uyumsuzluğu diye bir şey var. Göze ilk çarpan detaylar ayakkabılardır. Kemerle uyumsuzluğu gecenin faciası olabilir. Giyilen gömlek kemerle kontrast halinde olursa şık olmaya bir adım yaklaşmış olursunuz.

özelgece1

 

Şıklığa bakarmısınız..normalde özel gecelerde bu renkler tercih edilmez. Erkekliğinin şanındandır ağır takılmak. Ama bu renk içinde oldukça hoş ve göz alıcı olabilirsiniz.

özelgece2

 

Biliyorum çok uç bir örnek ama ben kemer ve ayakkabı uyumuna bayıldım. Siyahın verdiği ağırlığı bozmak üzere üzerindeki ceket somon rengi seçilerek adeta geleneksel modaya çelme takılmış bir şıklık :) diğer detayları desteklemesem de siyah ve beyazın uyumu değişik renkle şık hale getirilmiş. Ama siz bu tarz giyinirseniz garip bakışlara maruz kalabilirsiniz. Ben sadece bazı detaylarını beğendiğim bir örneği sizinle paylaşmak istedim.

 

Takım kıyafet seçiminde gri seçilen ceketlerde açık mavi bir gömlekle hoş bir uyum yakalayabilirsiniz. Özel gecelerde şık olmakla deli gibi uğraşmanıza gerek yok. Biraz renk bilgisi ve vücudunuzu tanıdığınızda her şey çok daha kolay olacak.

Siyah takım kıyafetten vazgeçmeyen beyler için en iyi gömlek rengi kesinlikle beyaz. Yok değişik olacağım göze gireceğim diye sakın şebeklik yapmayın rezil rüsva olursunuz :) birkaç örnekle konuyu pekiştirerek postuma son veriyorum..iyi kalın ;)

özelgece6 özelgece5 özelgece4 özelgece3

admin

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir