Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili | Erkeksen Gel
Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili
Kıvanç Tatlıtuğ ne giyse yakışır, saç modeli ne olursa olsun tarz olur… Herkes onu oyuncu olarak olarak dizilerde ve filmlerde görmeye alışmış durumda. Evet... Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili

Kıvanç Tatlıtuğ ne giyse yakışır, saç modeli ne olursa olsun tarz olur… Herkes onu oyuncu olarak olarak dizilerde ve filmlerde görmeye alışmış durumda. Evet fiziksel özellikleri onun farklı bir tarzının olmasına ve istediği stili yaratmasına fırsat tanıyor. Ancak onun giyim tarzının ve saç modellerinin bu denli beğenilmesinin nedeni sadece fiziksel özellikleri değil. Kıvanç Tatlıtuğ kıyafetleri ve Kıvanç Tatlıtuğ saç stili onun geçmişi ile de alakalı.

kivanc-tatlitug

Sadece oyuncu olarak değerlendirirsek bu yanılgıya düşeriz. Ancak Kıvanç Tatlıtuğ öncelerinde profesyonel bir manken, ardından Best Model of Turkey ve Best Model of The World birinciliği almış bir modeldir. Bunlar yetmiyor elbette. Bu unvanların ardından 1,5 yıl Paris’te yaşaması orada mankenlik yapması, onun moda bakışını, giyim tarzını ve saç tarzlarını geliştirmiştir. Peki nasıldır, Kıvanç Tatlıtuğ kıyafetleri ve Kıvanç Tatlıtuğ saç stili? Önce saçlardan başlayalım. Onu çok kısa kesilmiş saçlarla da gördük, çok uzun saçlarla da… Gerçi şimdi o ilk yıllardaki uzun saçlı haline bakınca kötüymüş diyebiliriz. Ancak o dönem bile o saçlarla stilini yaratmıştı. Saçları her zaman bakımlı olması ve modayı takip edip kendine yakışanı hep yakalaması sayesinde oldukça beğenilmektedir. Kıvanç, çok basit giyinen, aşırıya kaçmayan bir giyim tarzına sahip aslında. Dedik ya, o ne giyse yakışıyor, fiziği düzgün çünkü.

moda-trendleri

Kıvanç Tatlıtuğ, giyim tarzında genellikle Jean pantolonları kullanıyor. Sokak modası içerisinde Jean pantolonları, yazın basic tişörtlerle, kışında kazaklar ve deri ceketlerle geçiriyor. Genellikle deri botlar ve klasik tarzdaki ayakkabılarla kombin yapıyor. Bu arada şunu belirtmek lazım, Kıvanç tam bir motosiklet hayranı. Dolayısıyla giyim tarzında genelde motorcu ve Harley modasını yaşatmakta. Kıvanç Tatlıtuğ kıyafetleri ve Kıvanç Tatlıtuğ saç stili bizden birilerinin giyebileceği kıyafetlerden oluşsa da o her dönem kendine yakışanı bulan bir moda ikonu olmayı başarmıştır.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir