Romantik Bir İlişki İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz? Romantik Bir İlişki İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?
Romantik ilişki özellikle kadınların yaşamak istediği ilişki türüdür. Hemen hemen her kadın partnerinin romantik olmasını ister ve partnerine bu konuda baskı yapar.  Erkekler için... Romantik Bir İlişki İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Romantik ilişki özellikle kadınların yaşamak istediği ilişki türüdür. Hemen hemen her kadın partnerinin romantik olmasını ister ve partnerine bu konuda baskı yapar.  Erkekler için ise romantik ilişki genelde gereksiz yorucu ve çok masraflı gelir. Halbuki romantik olmak erkeklerin gözlerinde büyüklüğü kadar  zor değildir.

romantik-olma-yollari.jpg

Romantik Olmak İçin Neler Yapmak Gerekir?

1. Romantik olmanın en önemli ve ilk koşulu kuşkusuz partnerinize sevdiğinizi söylemektir:  

Her kadın sevildiğini duymak ister bu kadınlar için çok önemlidir böylelikle partnerinizin mutlu olmasını sağlayabilir onun gözünde romantik olabilirsiniz.

2. Partnerinizdeki değişiklikleri fark edin:

 Bayanlar zaman zaman kendilerini de ufak tefek değişiklikler yapmayı severler ancak ufak tefek değişiklikleri kendileri için yaptıkları kadar partnerleri içinde yaparlar hal böyle olunca partnerlerinin kendilerinde ki değişimi fark etmeleri onlar için  önemlidir. Değişimi fark eden erkek her zaman romantik kabul edilir.

romantik_olmanin_puf_noktalari.jpg

3. Birlikte güzel vakit geçirin:

 Çalışma hayatı, günün yorgunluğu, koşturması derken partnerler birbirlerini vakit ayırmayı unuturlar.  Birbirlerine vakit ayırmayan çiftler zamanla birbirlerinden uzaklaşırlar. Ancak beraber yenecek güzel bir yemek, beraber yapılacak bir akşam yürüyüşü ya da beraber izlenecek bir film ilişkinin daha romantik ve sağlam olmasını sağlar.

4. Partnerinize kahvaltı hazırlayın:

 Bir sabah partnerinizden önce kalkıp ona hazırladığınız kahvaltı partnerinizi çok mutlu edecek bu büyük jest karşısında sevildiğini ve özel olduğunu hissedecektir.

5. Ona çiçek alın:

 Çiçekler bayanların hayır diyemeyeceği en önemli ayrıntılardır. Genelde özel günler dışında erkekler sevgililerine ya da eşlerine çiçek almazlar ancak durduk yere alınan ve sevgiliye gönderilen çiçekler onun çok mutlu olmasını sağlayacak ve ilişkiye dinamizm katacaktır.

6. Onu dinleyin: 

 Erkekler her zaman kadınların çok konuştuğundan şikayetçidirler ancak kadınları kendilerini biraz olsun dinleyen erkekler çok mutlu ederler. Bir kadını dinlemek onun mutluluğunu üzüntüsünü ortak olmak kadın için çok önemlidir.

 

 

 

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir