Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri
Bir erkek için aksesuar modelleri önemlidir. Bu aksesuar arasında en önemlisi ise saat modelleridir. Yeni saat alalı bir hafta olduğu için sitemize saat modelleri... Saat Almak isteyen Erkekler için Marka Tavsiyeleri

Bir erkek için aksesuar modelleri önemlidir. Bu aksesuar arasında en önemlisi ise saat modelleridir. Yeni saat alalı bir hafta olduğu için sitemize saat modelleri ile ilgili bir konu ekleyeyim dedim. Sonuçta piyasadaki birçok markanın saatlerini incelediğim için saat almayı düşünen arkadaşlara yardımım dokunacaktır.

Erkek saat modelleri için üç markanın saatlerini inceledim. Bu markalar Tommy Hilfiger, Lacoste ve Diesel. Diesel erkek saat modellerinden çabuk vazgeçmemin nedeni tasarımlarının büyük olması ve fiyatlarının pahalı olmasıdır. Gerçekten de Diesel erkek saat fiyatları bir hayli yüksek. Lacoste erkek saat modelleri arasından iki, Tommy Hilfiger erkek saat modelleri arasından ise bir tane beğendim ve tercihimi Tommy’den yana kullandım. İki markanın modelleri birbirine benzer olmakla beraber fiyatları da aşağı yukarı aynıydı.

Tommy Hilfiger saat fiyatları modeline göre değişiklik göstermekle beraber 350-400 lira civarındadır. Yapacağınız pazarlığa ve ödeme şeklinize göre indirimler, iskontolar söz konusu olacaktır. Lacoste saat fiyatları da yukarıda değindiğimiz gibi aşağı yukarı aynı sayılır.

Erkek Moda

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir