Erkeksen Gel
Sarışın Mı Yoksa Esmer Mi? Sarışın Mı Yoksa Esmer Mi?
SARIŞIN MI? ESMER Mİ? En çok sorulan sorulardan biri de sarışın mı? Esmer mi? Sorusudur. Genelde erkeklere yöneltilen bu soru günümüzde hala espri konusu... Sarışın Mı Yoksa Esmer Mi?

SARIŞIN MI? ESMER Mİ?

En çok sorulan sorulardan biri de sarışın mı? Esmer mi? Sorusudur. Genelde erkeklere yöneltilen bu soru günümüzde hala espri konusu olmaktadır. Erkeklerin çoğunluğunun tercihi ise esmerlerden yana olmaktadır.

esmer

NEDEN ESMERLER?

Erkekler esmer kadınları daha çekici ve zeki bulmaktadırlar. Günümüzde erkeklerin tercihinin sarışın olduğu düşünülüyorken bu sonuç herkesi şaşırtmıştır. Yani “Erkekler sarışın sever” sözü artık tarih olmuş durumdadır.

neden-esmer-kadinlar

ESMERLERİN ÇEKİCİ YÖNLERİ
Erkekler esmer kadınları sarışın kadınlara göre daha çekici bulurken aynı zamanda daha bakımlı ve daha temiz bulmaktadır. Aynı zamanda esmerlerin yatak odasında daha cesur ve daha iyi olduklarını savunmaktadırlar. Esmerlerin çekici yönleri arasında güzel yemek yapmaları da bulunmaktadır. Bir dönem Sarışınlara “aptal sarışın” lakabı takılması da tercihleri olumsuz yönde değiştirmiş olabilir. Sarışınlara karşı o dönem önyargı çok fazla yapılmaktaydı.

sarisin
SARIŞININ ADI ESMERİN TADI
Erkekler bir ortama girdiklerinde sarışın bayanlara karşı çok fazla ilgi duymazken gözleri esmer kadınları aramaktadır. Esmerleri gizemli ve esrarengiz bulan erkekler onları keşfetmek için sabırsızlanmaktadırlar. Erkekleri en çabuk baştan çıkaran esmer kadınlar olmaktadır. Esmer kadınların aşk kadını olduğu da kanıtlanmıştır. Aşk esmer kadınlar için büyük önem taşımaktadır. Eskiden sarışın kadınlar erkekler tarafından tercih edilirken bu durum artık tamamen değişmiş durumdadır.

sarisin-kadinlar-ve-erkekler

Doğal sarışın olan kadınların azalması belki de bu sonuçların değişiminde büyük rol oynamıştır. Çünkü erkekler doğal olan kadınlardan hoşlanmaktadırlar. Bakımlı olan kadınlar tabi ki tercihleri ama doğal olmayan saç ya da aşırı makyaj erkeklerin hiç hoşuna gitmemektedir. Erkeklerin tercihi bu sene esmerlerden yana olmuştur. Bakalım ilerleyen seneler de bu durum değişecek mi? Kadınlar ne kadar doğal olursa erkeklerin tercihi de onlardan yana olacaktır.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir