Seks Hayatını Canlandırmanın Yolları Seks Hayatını Canlandırmanın Yolları
Seks hayatı eşlerin hayatlarının ve ilişkilerinin mutlu ve güzel olması için mutlaka canlı ve düzenli olmalıdır. Peki seks yapmanın en güzel ve heyecanlandırıcı tarafları... Seks Hayatını Canlandırmanın Yolları

Seks hayatı eşlerin hayatlarının ve ilişkilerinin mutlu ve güzel olması için mutlaka canlı ve düzenli olmalıdır. Peki seks yapmanın en güzel ve heyecanlandırıcı tarafları nelerdir? Ya da seksin haz verici tarafını daha fazla nasıl artırabiliriz. Seks yapmak bir ihtiyaç olduğu gibi bir heyecanın ve aşkın da göstergesidir. Tüm bunların içinde barındığı bir seks yaşamı sayesinde ilişkiler mutlu ve uzun sürebilmektedir.

seks-hayatini-canlandirma

Seks yaşamı verimli olması için elbette birçok etken vardır. Enerjinizin ve heyecanınızın yerinde olması için cinsel gücü artırıcı yiyecekleri tercih edin. Mesela çinko içeren gıdalar cinsel hayatınızı olumlu yönde etkiler. Seks yapmak sevginin de bir göstergesi olduğundan seks sonrası eşinize onu sevdiğiniz söylemelisiniz. Bakışlarınızda seksiliği ve zevkinizi gizlemeye çalışmayın. Seks yaşamı için zaman zaman hızlı seksin de denenmesi gerekebilir.

Hızlı seks ateşli seksin bir göstergesidir. Çok sıklıkla yapmamak kaydıyla hızlı seks heyecanı canlı tutar. Seks hayatının canlı tutulması için, cinsel uyumluluk olmazsa olmazdır. Bazı cinsel oyunları oynamak, kulağa seksi şeyler fısıldamak, çıplakken sarılmak, giysi ve mekan fantezileri yapmak seks hayatınızı canlandıracaktır. Arabada, otelde sek yapmayı denemek cinsel heyecanı artıracağından seks hayatınızı da canlandıracaktır. Alış veriş yaparken kadınlarınıza alınacak seksi kıyafetler hem onları mutlu edecektir hem de cinsel dürtülerin hızlanmasını sağlayacaktır.

seks-hayati

Seks yaşamı düzenli ve güzel olması için sosyal hayatın da önemli etkisi vardır. Stresli ve sıkıcı bir yaşam seks yaşamı için oldukça tehlikelidir. Ayrıca seks hayatınızın düzenli ve canlı olması da sosyal hayatı olumlu etkiler. Bu nedenle mümkün olduğunca stresten uzak durun. Canlı ve hareketli bir sosyal hayata sahip olun. Bu size canlı ve heyecanlı bir seks hayatının kapısını aralayacaktır. Seks yapmak sosyal hayatı güzelleştirirse, canlı ve heyecanı kaybolmayan bir seks yaşamınız olacaktır.

 

 

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir