Erkeksen Gel
Seks için gözlerinizden olmayın! Seks için gözlerinizden olmayın!
Hep daha iyi bir cinsel yaşam isteniyor ama… Daha iyi bir cinsel yaşam uğruna gözlerinizi kaybetmeyin! İşte Fransız doktorların açıklaması.. “Popper” olrak anılan ve... Seks için gözlerinizden olmayın!

Hep daha iyi bir cinsel yaşam isteniyor ama…


Daha iyi bir cinsel yaşam uğruna gözlerinizi kaybetmeyin!

İşte Fransız doktorların açıklaması..
“Popper” olrak anılan ve alkil nitrattan oluşan kimyasallar burun yoluyla içe çekilebiliyor ve cinsel gücü artırıcı etki yaratıyor. Ancak Fransız doktorlar bu konuda oldukça önemli bir açıklama yaptı.
New England Tıp Dergisi’nde yayınlanan bir makalede Göz uzmanları 3 ayda 4 hastanın aynı şikâyetle kendilerine başvurduğunu ve hepsinde aynı belirtilerin görüldüğünü belirtiyor: “görme bozukluğu”
Hastalar parıltılı ışık noktaları gördüğünü söylüyor. Retina görüntüleme sonucunda gözün fovea kısmında bulunan foto reseptörlerin zarar gördüğü ve bu bölümlerin araba kullanırken veya okurken gerekli görüşü sağlayan merkez olduğu açıklandı.
Akşam Gazetesi’ndeki habere göre, hastalardan ikisindeki bozukluk zaman içerisinde normale dönerken 27 yaşındaki bir kadının şikâyeti bir aydan fazla süreyle devam etti.
Doktorlara göre hasarın nedeni foto reseptörlerin fonksiyonuna ve metabolizmaya zarar veren nitrik oksit olabilir.
Konunun uzmanları bu vakaların daha yaygın olduğunu ve daha iyi bir cinsel yaşam uğruna kişilerin bilmedikleri kimyasal maddeleri kullanmamaları gerektiğini vurguladı.
Doğal ürünlerin bu konudaki soruna daha iyi bir çözüm önerisi olabileceği de böylece bir kez daha gündeme geldi.


Erkek Sağlık

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir