Erkeksen Gel
Sevgilinizin Size Soğuk Davranmasının Sebepleri Sevgilinizin Size Soğuk Davranmasının Sebepleri
Çok büyük hayallerle başladığınız ilişkinizin büyük problemi soğukluk neden olur? 1.Kişisel bakımınıza özen göstermemeniz. Birçok kişi partnerinin temiz ve bakımlı olmasını ister.  Ağız temizliği,... Sevgilinizin Size Soğuk Davranmasının Sebepleri

Çok büyük hayallerle başladığınız ilişkinizin büyük problemi soğukluk neden olur?

1.Kişisel bakımınıza özen göstermemeniz.

Birçok kişi partnerinin temiz ve bakımlı olmasını ister.  Ağız temizliği, ter kokusu, kişisel bakım gibi daha birçok neden sıralanabilir. Ne kadar severse sevsin bu nedenler karşınızda ki kişiye tiksinç gelebilir. Güzel bir parfüm her zaman etkileyici ve sexy olur. Tabi ki sadece parfümle olacak bir şey değil ağzı kokan biriyle öpüşmeyi kimse istemez.

2.Kıskançlık ve inat

Kıskançlık birçok ilişkide tartışmalara sebep olmaktadır hatta birçok ilişkinin bitmesine bile sebep olur. Karşılıklı olarak anlaşmalı ve konuşmalısınız. Hayatınızda değiştirmeniz gereken şeyler varsa değişime direnmemelisiniz. Yoksa partnerinize itici gelebilirsiniz.

kiskanclik

3.Anlayışsızlık ve yalan söyleme

Eğer karşınızda ki insan anlayışsızsa muhtemelen ona yalan söyleme eğiliminde bulunacaksınız doğruları söylemek her zaman daha sağlam bir ilişki oluşturur.

4. Cinsel konular

Bu konularda aceleci davranmak ya da tam tersine gereğinden fazla uzun süreçlere bırakmak karşınızdakini korkutabilir ve soğumasına neden olabilir. Her şeyi yeri ve zamanında yapmak her zaman daha sağlıklı olacaktır.

cinsellik

5.İlgisiz davranmak

İlişkilerin %60 ı kadar oranda görülen bir davranış şeklidir. Aslında arada sevgi olsa bile bir çok partner bu şekilde davranabiliyor. Seviyor ama ilgi göstermiyor çünkü o sorumluluğu alabilecek durumda olmadığı için davranışları bu şekilde ortaya çıkıyor ve karşısında ki kişi bu durumdan rahatsız olup soğuma eğilimine girebiliyor.

6.Aldatmaya yönelmek ya da aldatmak

Partneriniz sizi aldatıyor olabilir ya da artık başkasına karşı ilgi duyuyor olabilir ve bu yüzden soğuk davranması normal.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir