Sevgilinizin Yakın Erkek Arkadaşıyla Baş Etme Yolları Sevgilinizin Yakın Erkek Arkadaşıyla Baş Etme Yolları
SEVGİLİNİZİN ARKADAŞLARI Pek çok erkek sevdiği bir kızı elde edebilmek için uzun bir zamanını veriyor ve eğer başarılı olursa sonunda sevdiği insana kavuşabiliyor. Tabi... Sevgilinizin Yakın Erkek Arkadaşıyla Baş Etme Yolları

SEVGİLİNİZİN ARKADAŞLARI

Pek çok erkek sevdiği bir kızı elde edebilmek için uzun bir zamanını veriyor ve eğer başarılı olursa sonunda sevdiği insana kavuşabiliyor. Tabi bunca fedakârlığın ardından onca sevdiği bir kişinin etrafındaki olası tehditler bu erkek için oldukça rahatsız olabiliyor. Bu olası tehditler ile kastetmek istediğimi diğer erkekler…

erkek-ve-kadin

Ya da daha net ifade edersem sevgilinizin erkek arkadaşları. Kıskançlık hepimizin aşina olduğu bir duygu. Ve bu duyguyu hissettiğinizde nelere kalkışabileceğinizi az çok biliyorsunuzdur. Ancak kendinizi kaybetmemeniz daha mantıklı olabilir çünkü sonradan pişman olabileceğiniz bazı davranışlara kalkışabilirsiniz.

sevgilinin-arkadasi-ile anlasmazlik

Sevgilinizin arkadaşları sizin için bir baş belasına dönüşebilir. Ancak ilk mesele bu durumdan kız arkadaşınızın haberinin olup olmadığıdır. İlk olarak kız arkadaşınızla arkadaşı hakkında konuşmaya çalışmalısınız. Ardından beraber buluşmanız onu daha iyi tanımanızı sağlayacaktır. Belki de çocuğun yan gözle bakma gibi bir durumu olmayabilir. Bu durumda da sevgilinizle olan arkadaşlığını bir noktaya kadar hoş görebilirsiniz.

sevgili-ve-arkadaslari

Şunu unutmayın sevgilinizin bir erkekle arkadaşlık yapmasına çok büyük kıskançlık tepkileri gösterirseniz kız arkadaşınız bundan rahatsız olacaktır. Evet, bir miktar kıskançlık kız arkadaşınızın kendini değerli hissetmesini sağlayacaktır ve bu kadarını zaten ona sunmalısınız ancak mantıksızlık seviyesinde bir kıskançlık gösterirseniz kız arkadaşınız kendini kısıtlanmış hissedecektir ve sizden rahatsız olmaya başlayabilir. Ayrıca kız arkadaşınızın sevdiği bir arkadaşını tamamıyla arkadaşlık listesinden çıkarmasını isterseniz bu da çok ağır ve mantıksız bir istek olacaktır.

sevgilinizin-yakin-arkadasiyla-anlasmak

Ancak o arkadaşta bazı art niyetler sezerseniz durum farklıdır. O zaman kız arkadaşınızın da bu durumun farkına varmasını sağlamalı ve bazı deliller sunmalısınız. Zaten bu noktada kız arkadaşınızı ikna edebilirseniz, arkadaşından uzaklaşacaktır. Uzaklaşmıyorsa bazı şeylerden şüphelenmeye başlamalısınız.

Sevgilinizin arkadaşlarıyla baş etmek için bu yöntemleri kullanabilirsiniz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir