Siyah Takım Elbise Kombinasyonları Siyah Takım Elbise Kombinasyonları
Her erkeğin dolabında mutlaka siyah bir takım elbise bulunur. Çünkü gerek iş hayatında, iş görüşmelerinde gerek özel günlerde, davetlerde erkeğin klasik şıklığını tanımlar. Siyah... Siyah Takım Elbise Kombinasyonları

Her erkeğin dolabında mutlaka siyah bir takım elbise bulunur. Çünkü gerek iş hayatında, iş görüşmelerinde gerek özel günlerde, davetlerde erkeğin klasik şıklığını tanımlar. Siyah takım elbise bir erkeğin klasik giyimindeki en büyük kurtarıcısıdır. Siyah takım elbisenin şık duruşu, neredeyse her renk ile uyumu, asaleti, ağırlığı, imajı tartışılmaz bir gerçek. Gardırobunuzda siyah takım elbise var fakat siz bir türlü kombin işini beceremiyorsunuz. O zaman buyurun fikirlerimizden ilham alın!

siyah-takim

Siyah beyaz uyumu:

İlk olarak klasikleşmiş olan siyah takım elbisenin beyaz gömlekle kombinlenmesinden bahsedeceğiz. Siyah ve beyazın uyumu su götürmez bir gerçek. Bu kadar zıt renklerin birbirini bu kadar güzel tamamlamasından dolayı, siyah takım elbise içine giyilen beyaz gömlek yıllardır tercih edilen bir kombindir. Bu kombini nasıl olur da farklılaştırırım derseniz cevabımız ön cebinize koyacağınız farklı renkte, saten bir mendil olacaktır.

siyah-takim-elbiseler

Siyahların adamı:

Takım elbiseniz siyah diye siyah gömlek giyemezsiniz diye bir kural yok! Klas bir görünüm elde etmek isteyen beyler, siyah takımının içine siyah bir gömlek giyebilirsiniz. Ancak renklerin birbirini boğmaması amaçlı saten yaka detaylı bir ceket tercih edip, satenin bu mat görünümü parlatmasına izin verin.

Kadife sıcaklığı:

Siyah kadife bir takım elbisenin ağırlığı tartışılmaz. Kışın özel davetlerde kadife, ceketi kruvaze olan siyah takım elbise sizi sıcak tutacak, aynı zamanda centilmen bir görünüm sağlayacaktır.

Boğazlı kazak kombini:

Siyah takım elbisenize biraz daha sportif bir hava getirmek istiyorsanız, boğazlı bir kazakla deneyin. Duruşu hem spor hem de çok asil olacaktır.

 

Renklendirin:

Takım elbise kombinasyonunuzu renklendirmeye ne dersiniz? İnce kareli gömleğinizi şal desenli bir kravatla eşleştirin. Mendilinizin de kravatınızla aynı renk tonlarında olduğuna emin olun. Siyahlara renk katın!

 

 

 

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir