Sizi Çok Tarz Gösterecek Beyaz Tişört Kombinleri Sizi Çok Tarz Gösterecek Beyaz Tişört Kombinleri
Modayı yakından takip etmek istiyorsanız, stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Sadece basit beyaz bir tişörtle bile farklı kombinler... Sizi Çok Tarz Gösterecek Beyaz Tişört Kombinleri

Modayı yakından takip etmek istiyorsanız, stil sahibi bir erkek olmak istiyorsanız bu yazımız tam size göre. Sadece basit beyaz bir tişörtle bile farklı kombinler yaparak stil sahibi olabilirsiniz. Ufak tüyolar ile hem gündüz hem gece şık olabileceğiniz kombin önerilerini sizin için hazırladık.

erkek-beyaz-tisort-kombin.jpg

Kombin yaparken ilk önce dikkat etmeniz gereken nokta üzerinize giydiğiniz her parçanın mutlaka vücut ölçüleriniz ile uygun olması. Eğer kilolu biri iseniz kesinlikle dar kesimlerden uzak durmalısınız ancak sportif bir vücuda sahipseniz üzerinize oturan beyaz V yaka bir tişörtü hem gece hem de gündüz kullanabilirsiniz.

Satın alacağınız bir beyaz tişörtün kaliteli olmasına özen göstermelisiniz ama kesinlikle marka bağımlısı olmanıza gerek yok. Kumaş dokusu güzel bir tişört ülkemizde hemen hemen her fiyata pek çok markada mevcut. Gece dışarı çıkarken beyaz V yaka bir tişörtü blazer ceket, keten pantolon ve Oxford ayakkabılar ile tamamlayıp bir kombin yapabilirsiniz.

erkekler-icin-beyaz-tisort-kombinleri.jpg

Ceketinizin kollarının çok uzun olmamasına ve mutlaka açık renk bir ceket olmasına dikkat etmelisiniz. Eğer canlı bir renk kullanmak istiyorsanız bunu pantolonunuzda ya da ayakkabı ve kemer gibi kombinlerinizi tamamlarken uygulamalısınız. Son zamanlarda erkekler de kadınlar gibi pek çok canlı rengi kullanmaktan çekinmiyorlar. Cesur olun.

Gündüz dışarı çıkarken bir kombin yapmak istiyorsanız bisiklet yaka bir beyaz tişört altına yaz günleri dışarı çıkacaksanız şort ve spor ayakkabı ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Şortunuzun boyunun uzunluğu ne çok kısa ne de çok uzun olmalıdır. Ayrıca spor ayakkabınızın içine giyeceğiniz beyaz çorap mutlaka ayakkabı çorabı olmalıdır.

erkek-beyaz-tisort-nasil-kombinlenir-blazer-ceket.jpg

Stil sahibi olmak istiyorsanız mutlaka kendinizi tanımalısınız. Bir tarzınız olsun ve vücut ölçülerinize göre giyinmeye mutlaka önem verin.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir