Sportif Erkekler Sekste Daha Mı İyi ? Sportif Erkekler Sekste Daha Mı İyi ?
Düzenli spor yapan erkeklerin cinsel açıdan oldukça aktif oldukları yapılan araştırmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Sporun cinsel güç ve performans konusundaki etkinliğinin dışında kaliteli sperm... Sportif Erkekler Sekste Daha Mı İyi ?

Düzenli spor yapan erkeklerin cinsel açıdan oldukça aktif oldukları yapılan araştırmalarla kanıtlanmış bir gerçektir. Sporun cinsel güç ve performans konusundaki etkinliğinin dışında kaliteli sperm üretimi konusunda da önemli bir yere sahip olduğunu vurgulayan uzmanlar, fit bir vücut ve kondisyonun sağlıklı cinsel yaşamda mutluluğun anahtarı olduğunu belirtiyor.Spor yapan erkeklerde uzun süren ereksiyonun parnerini hazza ulaştırmakta önemli olduğu da vurgulayan uzmanlar sporla uğraşa erkeklerin daha sağlıklı cinsel birliktelikler yaşadığını savundu.

Spor yapan erkeklerin fiziken üstünlüğünü bir kenara bırakırsak işlemsel olarak da sekste daha aktif oldukları kaçınılmaz bir gerçektir. Düzenli sporun, kalp damar dolaşımındaki etkisini düşünürseniz küçük damarların sarmaladığı penisin daha da sert hale gelmesine neden oluyor.Bu bağlamda ereksiyon halini uzun süre koruyabilen sportif erkekler partneri ile sağlıklı bir cinsel ilişki yürütebiliyor. Cinsel hayatta daima aktif olan sportif erkekler, daha kaliteli bir sertleşme yaşadıklarından aldıkları hazda aynı oranda kaliteli oluyor. Spor sırasında yağ oranı aşağı inen sportif erkeklerde yağ düşüşü nedeniyle testesteron seviyesi yukarı çıkıyor.Bu da sportif erkeklerin diğer erkeklere oranla daha fazla cinsellik istediğini ortaya koyuyor.

Sportif erkeklerin seksteki performansının yüksek olmasının dışında kaliteli spermde üretir. Spor yapan erkeklerde sperm üretiminde artış gözlendiğini belirten uzmanlar spor yapan erkeklerdeki sperm üretiminin spor yapmayana oranla %20 daha fazla olduğunu ifade etti. Erkeklerde cinsellik konusunda önemli bir yere sahip olan kaliteli sperm üretimi için sportif erkeklerin bir diğer avantajıda sağlıklı beslenmekten geçiyor.

Haftada üç saat spor yapmanız cinsel hayatınızda sizi daha aktif hale getirebilir. Sağlıklı bir vücut her zaman sağlıklı ilişkileride beraberinde getireceğinden sportif erkek olmak sizin için her yönden faydalı bir gerçektir.Erkeklerde cinsel yaşam her zaman çok önemli olduğundan, sizin için sorun olan bir konuyu spor yaparak bertaraf edebilirsiniz. Sporla birlikte kilo vereceğiniz için erkeklerde kiloya bağlı olarak görlen gömülü penis sıkıntısı da kendiliğinden ortadan kalkar. Daha büyük ve sert bir penis ise erkeğin kendisine olan güvenini büyük ölçüde artırır.

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir