Takip Mi Ediliyorsunuz? Takip Mi Ediliyorsunuz?
Takip Mi Ediliyorsunuz? Hayatın içinde eminiz ki herkesin kendine has sorunları, problemleri ve alışılagelmedik olası sıkıntıları çıkabiliyor. Bu konuda hem fikiriz. Bir kadının, hayatınızda... Takip Mi Ediliyorsunuz?

Takip Mi Ediliyorsunuz?

Hayatın içinde eminiz ki herkesin kendine has sorunları, problemleri ve alışılagelmedik olası sıkıntıları çıkabiliyor. Bu konuda hem fikiriz. Bir kadının, hayatınızda yaşanan bunca şeye ek olarak size ilgi duyması, oldukça mutlu edici ve gururunuzu okşayıcı bir şeydir. Peki bu iş biraz daha sıkıntıya girerse? Başınıza daha önce geldi mi bilemiyoruz ama eski kız arkadaşınız o çizgiyi geçip sizi yakından takip etmeye çalışıyorsa ne yapılmalı? Bu konuda pek çok yerden karşınıza çıkıyor ve sizi olası durumlar için tehlikeye sokuyor ise ne yapmayı düşünürdünüz? Biz size bir ipucu verelim. “Saklanacak yer aramayın!”

 

Twitter Üzerinde Yoğun Bir Takipçiniz Var Ama En Çılgını O Mu?

Yapılan pek çok araştırmanın ardından, örnek olarak kullanabileceğimiz bir tabir var. Bunun yanı sıra‘Reading People’ kitabının yazarı Wendy L. Patrick’a göre “Eski sevgilinizin evinin etrafında dolaştığınız, penceresine baktığınız günler çok geride kaldı.” diyerek, sosyal medyaya atıfta bulunuyor ve artık insanların birbirlerini sosyal medya üzerinden takip ettiğini gösteriyor. Nerede kiminle ve nasıl zaman geçirdiğinizi sosyal medya hesaplarından rahatlıkla öğrenebilen bir kız sizin peşinizde ise onu öncelikle çevrenizden kaybetmeye çalışın. Yani bunu da size en yakın çevre olan sosyal medya ile rahat yapabilirsiniz. Tavsiyelerimiz mi? Tabii ki de var!

 

Bloklama Yöntemi Bir Numaralı İşiniz Olsun!

Kitabın yazarına göre, görünürlük ve güvenilirlik ayarlarınızı yaptıktan sonra onun sizi görmesini engelleyebilirsiniz. Bu sayede daha da ötesine geçerek onu bloklayabilirsiniz. Halk arasında engelleme denen bu işlev, sizin için yoğun bir kullanım hizmeti sunacak ve kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayacaktır bir nebze de olsa. Gps gibi teknolojilerin yoğun kullanıcısı mısınız? İşte o zaman biraz daha uğraşmanız gerekecek. Ama bu işten kolaylıkla yırtabileceksiniz!

 

Mantık Çerçevesinde Yapılacak Bir Anlaşma, Gayet Mantıklı Görünmekte!

Mantık çerçevesinde yapacağınız bir anlaşma ile onunla daha rahat bir şekilde temas kurabilir, anlaşma sürecinizi bu aşamada ön plana çıkarabilirsiniz. Bireysel hizmetlerin kullanımından ziyade ona daha yardımcı ve barışçıl bir şekilde yaklaşırsanız, durumun ciddiyetini kavrayarak olayların büyümeden son bulmasına siz de el atmış olursunuz. Ona yardım edin ve kendinizi koruyun. Onu da koruyun tabii ki. Eğer yaptığı bazı yanlış olaylar var ise, göz ardı etmeyin. Erkekler çoğu zaman onlara yapışan kadınlardan kolaylıkla kurtulabileceğini zanneder. Ama bazen durum böyle olmaz. Bir değişim yaratmalı!

stalk

 

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir