Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar
Her erkek çekici görünmek ister. Bu yüzden bakımlı olmaya özen gösterir. Kıyafetinden, saç şekline, vücut yapısından ses tonuna kadar her konuda karşı cinsi etkilemenin... Tarzınızı Ortaya Koymanızı Sağlayacak Mükemmel Aksesuarlar

Her erkek çekici görünmek ister. Bu yüzden bakımlı olmaya özen gösterir. Kıyafetinden, saç şekline, vücut yapısından ses tonuna kadar her konuda karşı cinsi etkilemenin yollarını araştırır. Özellikle de seçmiş olduğu güzel kıyafetleri tamamlayacak olan aksesuarlar bu bakımdan çok önemlidir. Çünkü ayrıntı çok önemlidir ve ilgi çeken erkek aksesuarları nelerdir sorusunun cevabı erkekler tarafından çokça aranmaktadır.

erkekler-de-uyum-cok-onemli.jpg

Uyum Çok Önemli

İlk olarak şunu belirtmek gerekir ki kullanılacak tüm aksesuarlar kıyafetle uyum içinde olmalıdır. Aksi takdirde ne kadar kaliteli ve güzel aksesuar kullanılırsa kullanılsın şık bir görüntü yakalanamayacaktır. Erkek aksesuarı deyince akla gelen ilk ürün kesinlikle saattir ve erkek aksesuar saat araması yaptığınızda binlerce alternatif çıkar karşınıza. Kullanılan saatler erkek hakkında bir yargı oluşmasına sebep olur ki bu kadınların gözünden aska kaçmaz. Saatin en önemli özelliklerinden birisi de elleri tamamlama unsuru olmasıdır ve unutulmamalıdır ki kadınlar ellere çok dikkat ederler. Kullanılan saatin ille de çok pahalı ya da marka olmasına gerek yoktur. Giydiğiniz gömlek ya da farklı bir kıyafet ile uyumlu bir model olması yeterlidir. Deri kayışlı, ya da büyük olup olmaması vücut yapınız ve giymiş olduğunuz ayakkabı ve kemer ile senkronize olmalıdır.

bileklik-cuzdan-kemer-uyumu.jpg

Bileklik, Gözlük, Cüzdan Üçlemesi

Erkeklerin kullandığı diğer bir aksesuar ise bilekliklerdir ve bu bakımdan erkek aksesuar bileklik konusu oldukça önemlidir. Özellikle son zamanlarda artan çeşit ve kullanılabilecek alternatif seçeneklerle daha da bir yaygınlaşmıştır erkek bileklikleri. Tabi eğer bileklik kullanılacaksa biraz kalite aranmalı ve erkeğin tarzını yansıtmalıdır. Genel olarak kadınların abartılı taşlar ve metallerle in olduğu bileklikleri çok sevmedikleri tespit edilmiştir. Yine erkeklerin kullandığı bir diğer aksesuar ise cüzdandır. İyi bir görüntüye sahip cüzdan size avantaj sağlar ve sizin karakteriniz hakkında ipuçları vermektedir. Burada zevkinize göre seçim yapınız ancak yıpranmış olan cüzdanları mümkün olduğunca değiştirmeye özen gösteriniz. Ve son olarak kullanılan diğer bir aksesuar da gözlüktür. Gözlük seçerken iki konu çok önemlidir. Birincisi camın kalitesi ki sağlık için dikkat edilmelidir. Diğeri ise yüz hatlarınızla uyumlu olmasıdır.

erkeklerde-aksesuar.jpg

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir