Kışa Hazırlık için Timberland Erkek Bot Modelleri Kışa Hazırlık için Timberland Erkek Bot Modelleri
Malumunuz yaz aylarının sonuna doğru geldik sayılır. Akşam vakti hava bayağı bir serin olmaya başladı bile. Kışa hazırlık yapmak isteyen erkekleri düşünerek sitemize birkaç... Kışa Hazırlık için Timberland Erkek Bot Modelleri

Malumunuz yaz aylarının sonuna doğru geldik sayılır. Akşam vakti hava bayağı bir serin olmaya başladı bile. Kışa hazırlık yapmak isteyen erkekleri düşünerek sitemize birkaç tane kışlık ayakkabılar ile ilgili konu açalım dedik. Bu konumuzda da bot almak isteyen arkadaşlar için dünyaca ünlü bir marka olan Timberland’in bot modelleri sitemize ekleyelim dedik.
İyi giyinmek, marka giyinmek isteyen bir erkeğin ayakkabılarına da dikkat etmesi gerekir. Çünkü kızların en çok ettikleri şeylerden birisi de ayakkabılardır. Timberland erkek bot modelleri bu hususta size oldukça yardımcı olacaktır. İyi bir marka olup kızların dikkatini çekeceği gibi tasarımsal anlamda da iyi oldukları için dış görünümünüzü tamamlayacaktır. Siyah ve kahverengi tonlarında bir bot istiyorsanız Timberland erkek bot modelleri fazlasıyla işinizi görecektir.
300 lira civarında değişen Timberland erkek bot fiyatlarını biraz pahalı bulabilirsiniz ama çoğu markanın botları aşağı yukarı bu fiyattadır. Sonuçta bot modelleri tüm kış boyunca ihtiyacınız olacak bir ayakkabı. Bir de Timberland markasının kalitesini düşündüğümüzde 300 lira verilebilir diye düşünüyoruz.

Erkek Moda

 • ugur

  24 Kasım 2012 #1 Author

  arkadaşım en sondaki turuncu tımber modeli cevahir tımberlan magazasında bile yok..eger ki bu bot sizde varsa ve orjinalse 300 degil 400 de verebilirim..ama sadece resim koyup insanları aldatıyorsanız orasını bilemem tabiki.

  Cevapla

  • erkeksengel

   24 Kasım 2012 #2 Author

   Merhaba Uğur Bey
   Bizim kimseyi aldatmak gibi bir niyetimiz yok. Aradığınız Timberland marka bot Türkiye mağazalarında olmaması bizim sizi aldattığımız anlamada gelmiyor. Google!da ”Mens Timberland Roll-Top Nest Boot-Wheat Black” olarak arama yaparsanız yurt dışından temin edebileceğiniz siteleri göre bilirsiniz.

   Cevapla

 • ugur

  04 Aralık 2012 #3 Author

  o zaman neden koyuyorsunuz resmini kardeşim..madem elinizde yok..ben size güvenim bu ürünü sipariş etmek istiyorum..yurt dışı sitelerinden buraya ürün mü temin edilir..bunu başarabiiyosanız bana ulaştırabiliyosanız ben bütün masraflarını karşılarım..elinizde olmayan ürünü mümkünse buraya resmini koymayın..

  Cevapla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir