Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği
Son yıllardaki moda hamleleriyle birlikte Türkiye modada dünyanın önemlii merkezlerinden biri olmak için çabalıyor. Bu çabalar ve modaya, şıklığa verilen öenmin artmasına paralel olarak... Türkiye’nin En Şık Giyinen 5 Olgun Erkeği

Son yıllardaki moda hamleleriyle birlikte Türkiye modada dünyanın önemlii merkezlerinden biri olmak için çabalıyor. Bu çabalar ve modaya, şıklığa verilen öenmin artmasına paralel olarak birçok ünlü de şıklık konusunda yarışıyor. En iyi giyinen Türk erkekler arasında işadamları, oyuncular ve modacılar var.

  1. Klasik Şıklığın Taşıyıcısı: Ali Koç

Koç Holding yönetim Kurulu Başkanvekilliği ve Fenerbahçe Spor Kulübü kongre üyeliği gibi önemli titrleri taşıyan 50 yaşındaki iş adamı, ister katıldığı kurumsal toplantılarda isterse de özel gece ve ziyafetlerde klasik giyim tarzından ve şıklığından hiçbir zaman taviz vermedi. İş dünyasının en iyi giyinen işadamı olarak kabul ediliyor.

  1. Estetiği Giyimine Yansıtan Sanat Tarihi Uzmanı: Serdar Gülgün

Osmanlı sanatının yaşatılmasında büyük hizmetleri olan ve bu sanata olan aşkı ile bilinen Serdar Gülgün birçok önemli marka için Osmanlı sanatı konusunda moda danışmanlığı yapıyor. Güleryüzlü ve sempatik kişiliğinin yanı sıra avangard tarzı klasik tarzla harmanlayarak kendine özgü bir tarz yaratmayı başarmıştır.

en-sik-turk-erkekleri

  1. Emmy Ödülleri Finallerine Kalan İlk Türk Oyuncu: Engin Akyürek

Birbirinin ardınca başarılı rolleriyle diziseverlerin büyük beğenisini toplayan Engin Akyürek, Emmy Ödülleri’nde finale kalan ilk Türk oyuncu olmayı başardı. Başarılı oyunculuğunun yanı sıra en iyi giyinen Türk ünlüler arasında da ilk sıralarda geliyor.

murat-boz

  1. “Popçu” Tarzıyla Sınırlı Kalamayan Şarkıcı: Murat Boz

Klasik popçu tarzının yanı sıra klasik tarzı da başarılı bir şekilde uygulayan Murat Boz “nasıl iyi giyinilir erkek” diye aradığımızda muhakkak önünüze çıkacaktır. Yırtık kot ve tişörtle sokak modasını taşıyan Boz, aynı zamanda, ceket ve gömlekleri, şık kazaklarıyla da özgün bir tarz oluşturmuştur.

  1. Yakışıklılık ve Karizmanın Simgesi: Burak Özçivit

Son yıllarda adından daha sık söz ettiren ünlülerin arasında Burak Özçivit başı çekiyor. Karizmatik duruşunu giyim tarzıyla bütünleştiren Özçivit, deri ceket ve siyah kotu, şık takım elbiseleriyle Türkiye’nin en şık giyinen ünlüleri arasına girmeyi başarmıştır.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir