Ülkelere Göre Erkek Karakterleri Ülkelere Göre Erkek Karakterleri
Teknoloji gelişti. Televizyonlar, cep telefonları, bilgisayarlar ve elbette internet sayesinde dünya küçüldü. Gitmeden veya görmeden bir ülkenin kültürünü ve değerlerini öğrenebiliyorsunuz. Aynı şekilde o... Ülkelere Göre Erkek Karakterleri

Teknoloji gelişti. Televizyonlar, cep telefonları, bilgisayarlar ve elbette internet sayesinde dünya küçüldü. Gitmeden veya görmeden bir ülkenin kültürünü ve değerlerini öğrenebiliyorsunuz. Aynı şekilde o ülkenin insanlarının özelliklerini ve karakterlerini de öğrenmeniz mümkün. Hatta bazılarıyla teknoloji sayesinde arkadaş olabilir, görüşebilirsiniz. Peki ya erkek her yerde erkektir, sözü doğru mudur? Ya da hiç mi farklılıkları yoktur? Elbette vardır. İşte farklı ülke erkekleri içerisinde bir karakter analizi veya yakışıklı erkek tartışması yapsak nasıl olur diye düşündük. Bakalım yakışıklı erkekler karakterleri açısından ülkelerde nasıl biliniyorlar.

erkek-karakterleri

Avrupa Erkekleri

Yakışıklı erkek denildiğinde akla ilk gelen ülkelerden biri şüphesiz İtalyan erkekleridir. İtalyan erkekleri güzel sözler ile kadınların aklını alan, bakımlı ve romantik olmaları ile bilinirler. Ancak ağzı iyi laf yapan İtalyan erkekleri biraz yılışık, gözü dışarda ve sekse düşkündür. Handikap olarak görebileceğiniz bu özellikleri dışında yakışıklı erkekler romantik ve bakımlıdırlar. Avrupa ülke erkekleri içerisinde romantik zannedilen ama gizemli ve sesiz olmaları ile ün yapan Fransız erkekleri ise daha çok ukaladırlar. Ancak zor beğenen ve zor ikna olan Fransız erkekleri utangaç ve biraz da sessizdirler. Romantiktirler ama seks açısındansa İtalyanların gerisinde kaldıkları kesindir. Onlar için mum ışığı, öpüşme, şarap ve dingin bir müzik gibisi yoktur. Komşumuz olan Yunanistan erkekleri için bize yakın özellikleri sayabiliriz. Ama apayrı bir erkek karakteri arıyorsanız İskandinav erkeklerine bir bakalım isterseniz. Erkeklik taslamazlar. Yok hesabı ben öderim, evine kadar bırakırım mevzuları yoktur. Bu sebeple evliliğe pek sıcak bakmayan İskandinav erkekleri seks konusunda da pek başarılı değildirler.

karakter-ve-erkekler

Değişik Kıtalar Farklı Karakterler

Öyle filmlere dizilere aldanıp da Amerikan erkeklerine hayran kalmayın. Kaba ve düşüncesiz bir erkek tipi çizen Amerikan erkeklerinin İtalyan veya Fransız erkeklerin çok gerisinde olduğunu söyleyelim. Gerçi büyük bir ülke olan Amerika’da farklı ırkların karışması da bunda bir etkendir. Güney kökenli bir Amerikalı yakışıklı erkek daha sıcak ve nazik olacaktır. Yakışıklı erkekler içerisinde Asya ülke erkekleri pek talip görmeyebilir. Ancak saygılı ve güleçtirler. Konuşmaları hızlıdır ve elbette sekse çok düşkündürler. Güvenilir olurlar ancak espri ve şaka anlayışları pek de iyi değildir. Kıtalar arası erkek avında dönüp dolaşıp yine aynı noktaya gelmek mümkün olabilir; erkek her yerde erkektir.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir