Ünlü Markaların Sonbahar Kreasyonları Ünlü Markaların Sonbahar Kreasyonları
Dior Siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renklerinden bir kreasyon oluşturan Dior, belli renkleri kullansa da kumaş ve desen çeşitliliği ile farkını bu sezon ortaya... Ünlü Markaların Sonbahar Kreasyonları

Dior

Siyah, beyaz, mavi ve kırmızı renklerinden bir kreasyon oluşturan Dior, belli renkleri kullansa da kumaş ve desen çeşitliliği ile farkını bu sezon ortaya koydu. Sadelikten yana olan sonbahar kreasyonu, diğer markaların aksine daha soğuk bir görüntüye sahip. Puantiyeler, ekose desenler ve çizgilerin değişik bir şekilde kullanılması ve tek renk kavramına önem verilmesi bu sezon için Dior'un ayırt edici özelliklerinden biri olacak gibi duruyor.

dior.jpg

Fendi

Prada'dan sonra belki de en renkli kreasyona sahip olan Fendi; leopar deseni, sloganlı kazaklar ve bütün canlı ronlarla sonbahar kreasyonunu gösterime çıkarttı. Dış giyimde şişme kabanların ve fitilli kadife paltoların hakim olduğu sonbahar kreasyonunda oversized modasının etkisi de göze çarpıyor.

giorgio-armani.jpg

Giorgio Armani

Takım elbiselerde mavinin tonları, ceketlerde ise fitilli kadife ön plana çıkartılarak Giorgio Armani'de 2017 2018 kumaş trendleri  belirlendi. Ekose desenin geri dönüşü bu markada da gerçekleşti. Pardesü modellerinde ise kruvaze düğme ile mavi ve yeşil tonları ön planda oldu. Podyumlarda ise aksesuar olarak fötr şapka modelleri, en çok kullanılan aksesuar olarak kendini gösterdi.

Gucci

Sonbahar sezonuna oldukça renkli bir giriş yapan Gucci 2017-2018 moda renkleri konusunda adından söz ettirdi. En çok tercih edilen renkler arasında ise kırmızı, sarı, kahverengi ve mavi bulunuyor. Gucci'nin bu kreasyonunda ekose kumaşlar, çiçek desenleri, geometrik desenler ve hayvan figürleri neredeyse bütün parçalarda kullanılmıştır. 

prada.jpg

Prada

Deri ceket ve pantolonlar, fitilli kadife, geometrik desenler ve pantolardaki kürk detaylarıyla farklı tarzları ortak bünyede barındıran Prada 2017 2018 sonbahar kış trendleri içindeadından söz ettirecekmiş gibi duruyor. Renkler ve vintage parçalarla mükemmel bir uyum yakalayan Prada, kıyafetler dışında deri kasket şapkaları ve el çantalarını önemli bir derecede kullandı.

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir