Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke
Dünyanın en yakışıklı erkek ülke sıralaması hangi ölçülerle yapılır doğrusu tartışmalı bir konudur. Farklı değerlendirme birimlerinden farklı sonuçlar okumanız son derece mümkündür. Üç ülke... Yakışıklı Erkekleri İle Ünlü 3 Ülke

Dünyanın en yakışıklı erkek ülke sıralaması hangi ölçülerle yapılır doğrusu tartışmalı bir konudur. Farklı değerlendirme birimlerinden farklı sonuçlar okumanız son derece mümkündür. Üç ülke sıralamasını değerlendirmeye alınan onlarca internet sayfası arasından süzerek sonuç almak istediğimizde şöyle bir sıralama oluşuyor;

3.Ülke: İtalya

İtalyanların esmer, karizmatik, tutkulu gibi nitelikleri ile ön plana çıktıkları görülüyor. Akdeniz insanının doğal yapısı gereği sıcak insanlar. İtalyan erkekleri elbette yaşadıkları kültürel ortamları gereği farklılaşsalar da Türk erkeklerinin bir versiyonu durumundalar. Ancak kesinlikle İtalyanlar bir alt versiyondur. Yaşam koşullarının her açıdan daha sert olduğu Türkiye’de Türk erkekleri İtalyan erkekleri için sayılan olumlu niteliklerde net bir şekilde birkaç adım öndedir.

ispanyol-erkekleri

2. Ülke: İspanya

Endülüs kültürünün etkileri mi bilinmez ama karakteristik olarak Türk erkeklerine en fazla benzeyen erkekler İspanya’dadır. Standart bir estetik vurgu yapılamasa bile esmer ten bu ülkede de öne çıkar. Vücut tipleri ve estetik tercihleri Türk erkelerine oldukça benzemektedir. Karizmatik ve tutkulu tipler olan İspanyollar AB standartlarında rehavet üreten bir rahatlığın etkisi midir bilinmez, son dönemde kendilerinden pek bahsettirmemekteler. Her halükarda İtalyanlardan bir gömlek üstte duran İspanyol erkekleri dürüst olmaları ile bilinirler. Aslında bu, İspanyol toplumunun genel karakteridir. Yakın geçmişteki İspanya iç savaşı, idealist, tutkulu, dürüst ve sadık İspanyolların bütün dünyaya adını bu yönleri ile duyurmuştur. İspanyollar dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralamasında ikinciliği hak etmektedirler.

dunyanin-en-yakisikli-erkegi

1.Ülke: Türkiye

Dünyanın en yakışıklı erkekleri sıralaması, tartışmasız liderliği önemli değerlendirme sayfalarda Türkiye’ye bırakıyor. Fiziksel olarak İtalyanları, karakteristik olarak İspanyolları anımsatsa da toplam nitelikler açısından Türk erkeği genel ölçülerde öne geçiyor. Öncelikle 18 yaşında askere giden her Türk erkeği asker doğuyor. Üstelik kolay bir ülkeye de asker olmuyor. Sert ekonomik koşullar Türk erkeğini daha çetin sırat köprülerinden geçmek zorunda bırakıyor. Yaşamda başarmak Türk erkeği için çok daha zorlu bir sınav. Pek çok eleştirel bakış ve karalama sıralansa da gerçek şu ki zor sınavlar Türk erkeğini diğer bütün ülke erkeklerinden oldukça fazla öne çıkarıyor. Bir Türk erkeğini gözlerinden tanımak mümkündür.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir