Yaşayan En Seksi Erkekleri Listeledik Yaşayan En Seksi Erkekleri Listeledik
Amerikan People dergisi tarafından 1985 yılından beri yayınlanan “Dünyanın En Seksi Erkekleri” listesinin başında bu sene Dwayne Johnson yer aldı. Dünyanın En Seksi Erkeği en... Yaşayan En Seksi Erkekleri Listeledik

Amerikan People dergisi tarafından 1985 yılından beri yayınlanan “Dünyanın En Seksi Erkekleri” listesinin başında bu sene Dwayne Johnson yer aldı. Dünyanın En Seksi Erkeği en iyi görünüm ve cazibeye sahip erkekler arasından seçiliyor. 2016’nın en seksi erkeği seçilen ve güçlü fiziğiyle “The Rock” lakabını kazanmış olan Johnson, Forbes tarafından da bu yıl 44 milyon dolarlık gelirle dünyanın en çok kazanan aktörü seçilmişti.

Göz ziyafeti sunan listede yer alan diğer erkekler ise şöyle sıralanıyor:

Britanya Prensi Harry: Prensiplerine bağlılık, yaralı gazilerle ilgili çalışmaları ve onlar için düzenlediği Invictus Games organizasyonu.

Keegan-Michael Key: komikliği Key’i seksi kılan en önemli özelliği olarak gösteriliyor.

John Krasinski: The Office dizisiyle dünya çapında üne kavuşan Krasinski’nin eşi ve iki kızına mutlak bağlılığı, yeteneği ve yakışıklılığı onu en seksi 10 erkek arasına sokan özellikler olarak değerlendirildi.

yasayan-seksi-erkekler

Drake: Duygusallık ünlü rapçinin Drake’i  listeye sokmaya yetti.

Rami Malek: Kendisinin televizyon yıldızı olmasından dolayı dolayı biröok kadın tarafından seksi bulunduüunu düşünmesine rağmen People onu listeye alırken tabii ki bunu göz önünde bulundurmadı.

Nick Jonas: Jonas Brothers’tan sonra kendi kariyerini kurması ve tüm dünyayı etkilemesi.

en-seksi-erkekleri-listeledik

Jay Hernandez: Hernandez, Suicide Squad filmi iöin kaçlarını traş etmesiyle ilgili olarak People dergisine verdiği bir röportajda “seni korkutan şeyleri yapmak çoğu kez sizin için yapmanız gereken en doğru şey olur” ifadelerini kullanmıştı. Cesur olması People tarafından onun en seksi erkekler arasında yer almasına neden olan özelliği olarak değerlendirildi.

Patrick Dempsey: beyaz perdeye, eşine ve People’ın kapağına geri dönüşü derginin değerlendirmesinde etkili oldu. Dergi, Dempsey’i Grey’s Anathomy dizisinde canlandırdığı McDreamy karakteriyle özdeşleştiriyor.

Trevor Noah: Güney Afrikalı komedyen ve radyo programcısı Noah, People’ın onu en seksi erkekler listesinde göstermesi konusunda, “muhtemelen beni bu listeye ekleyen kişi annemdir”  diyerek mizahını konuşturdu. People ise Noah’ın The Daily Show’daki baçarısını ve ciddi bir hayran kitlesi kazanmasını baz almış.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir