Yaz Düğünleri İçin Damatlık Alternatifleri Yaz Düğünleri İçin Damatlık Alternatifleri
Damatlık tercihlerinde hem mevsimlerin hem de düğünün yapılacağı yerin önemi çoktur. Üstelik hem dış faktörler damatlık tercihini etkilerken hem de kendi tarzınız ve moda... Yaz Düğünleri İçin Damatlık Alternatifleri

Damatlık tercihlerinde hem mevsimlerin hem de düğünün yapılacağı yerin önemi çoktur. Üstelik hem dış faktörler damatlık tercihini etkilerken hem de kendi tarzınız ve moda anlayışınız da damatlık tercihini etkileyecektir. Yaz düğünleri için damatlık seçeneklerinde mekanınızın ve düğün hazırlıklarınızın son derece önemlidir. Düğünlerde damatlığınız şık, tarz ve etkileyici olması yanında hem düğününüzün hem de sizin unutulmaz olması gerekir. Ancak tarz olayım derken düğünde rahat olma durumunuzu da düşünmelisiniz. Rahat bir damatlık seçerek düğününüzde rahat olmayı seçmelisiniz. Bu sebeple damatlık modelleri arasından, yaz döneminde rahat edeceğiniz kumaş ve modelleri seçmelisiniz.

damatlik-alternatifleri

Frak veya smokin damatlık modelleri arasından tercihlerinizi yaparken göze hitap etmenin yanında yaz aylarının sıcağından bunaltmayacak kumaşları tercih etmelisiniz. Yaz aylarında yapılan düğünlerde terleme riskiniz daha fazla olduğundan ince kumaşları tercih etmeli ve özel olarak yazlık kumaşlarla üretilen damatlıklardan almalısınız. Damatlık tercihlerinizde yazın getirdiği neşe ve canlılığı damatlıklarınıza da yansıtabilirsiniz. Ayrıca renkli ve çiçek desenli aksesuarları da mutlaka kullanmalısınız.

Yaz düğünleri daha canlı, hareketli ve heyecanlı geçecektir. Sizlerde bunu damatlıklarınızdaki renk seçimlerinde ve mendil, kravat, papyon gibi aksesuar seçimlerinde yansıtabilirsiniz. Gelinliğin beyazlığına uygun renkleri seçebilirsiniz. Özellikle kır düğünü tarzı bir düğün planınız varsa sizi ferah tutacak modelleri ve rahat hareket edebileceğiniz kumaşları seçmenizde fayda olacaktır.

2016-damatlik-modelleri

Üstelik yaz düğünleri genellikle özgür olmayı da gerektiriyor. Yazın yapılan kır düğünlerinde damatlık altına rugan ayakkabılar yerine spor ayakkabılar, renkli kravat ve papyonlar, spor kol saatleri ve kol düğmeleri kullanılabilmektedir. Damatlık modelleri arasından yazın bu tarz damatlıkları seçerken, kumaş türüne ve tarzınıza uygun modeli seçmelisiniz. Ayrıca aksesuarınıza ve yaz düğünleri konseptine uygun damatlıkları seçerek mutluluğa neşeli ve canlı bir adım atmış olursunuz.

Editor

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir