Erkeksen Gel
Yaz Trendi Erkek Bileklik Kombinleri Yaz Trendi Erkek Bileklik Kombinleri
Son yıllarda, özellikle yaz aylarında doğal taşlar, deriler ve çeşitli objeler ile hazırlanan bileklikler, tartışmasız önemli bir trend haline geldi. Kadınların, rengarenk, birden çok... Yaz Trendi Erkek Bileklik Kombinleri

Son yıllarda, özellikle yaz aylarında doğal taşlar, deriler ve çeşitli objeler ile hazırlanan bileklikler, tartışmasız önemli bir trend haline geldi. Kadınların, rengarenk, birden çok farklı bilekliği bir arada takması ile başlayan bu trendi, çok geçmeden erkeklerde yakaladı. Böylelikle, daha koyu renklerin, daha kalın derilerin ve daha büyük objelerin bir araya gelmesi ile oluşturulan bu bileklik kombinleri, erkek modasında da yerini almış oldu. Her sene yeni parçaların eklenmesi ile zenginleşen bileklik modası 2016 yazında da, hem erkeklerin hem de kadınların bileklerinde aynı şekilde moda olmaya devam edecek.

yaz-erkek-bileklik-trendi

Ancak, karmaşık gibi görünse ve bulunan her şey takılmış gibi dursa da, aslında bileklik kombinlerini oluştururken bazı kurallar var.

  • Bileklikleri spor saatler ile kombinleyebilirsiniz. Bunu yaparken saatinizle aynı renk tonlarında bileklikler seçebileceğiniz gibi, zıt renkler seçip, hoş tezatlar ve daha çarpıcı görüntüler de oluşturabilirsiniz.
  • Eğer saatiniz klasik bir modelse, yanına bileklik takmak demode bir görüntü oluşturabilir. Bu yüzden klasik saatler ile bileklik önerilmiyor.
  • Bileklikler mutlaka ogün tercih ettiğiniz kıyafetlerin ve ayakkabılarınızın tarzı ve renkleri ile uyumlu olmalı.
  • Bileklik tercihlerinizi yaparken, özel parçalar seçerseniz, özel ve iddialı kombinler yaratabilirsiniz.
  • bileklik-modasi-yaz-kombinleri

Çok fazla aksesuar kullanmayan erkekler için bileklik kombinleri, erkek modasına yepyeni bir canlılık ve hareket getirmiş oldu. Gözlük ve saat  gibi belli başlı erkek aksesuarlarının yanına eklenerek, erkek modasında kendine yer bulan erkek bileklik kombinleri, tarzını ortaya koymak ve trendleri yakalamak isteyen erkekler için görsel anlamda göz dolduran, hoş ve iddialı seçenekler sunuyor. Geçen yaz kaçırdıysanız üzülmeyin, erkek bileklik kombinleri modası bu sene öncekinden çok daha iddialı ve güzel parçalar ile devam ediyor.

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir