Erkeksen Gel
Yelek Modelleri Kış Gününde Özel! Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!
Yelek Modelleri Kış Gününde Özel! ESKİLER YENİLENDİ   Moda da her zaman bir eskiye dönüş olmuştur. Eteklerde, pantolonlarda, ceketlerde sıklıkla gördüğümüz bu eskiye dönüşleri... Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

Yelek Modelleri Kış Gününde Özel!

ESKİLER YENİLENDİ

 

Moda da her zaman bir eskiye dönüş olmuştur. Eteklerde, pantolonlarda, ceketlerde sıklıkla gördüğümüz bu eskiye dönüşleri yeleklerde de görüyoruz. Birbirinden şık görünüme sahip kumaş yelekler erkeklerin kıyafet alımında tercihleri arasına girebilmeyi başardı. Kumaş yelekler modaya ayak uydurabilecek şekilde düzenlendi ve her yaştan erkeğin giyebileceği bir hal aldı. Yeni dokunuşlar sayesinde insanlar ‘yelek yaşlı erkeğe yakışır’ mantığından uzaklaştı. Ve bugün hemen hemen her erkeğin elbise dolabında kumaş bir yelek görmek mümkün oldu.Sizlerde eskiye gelen bu yeni akımdan faydalanın!

 

KLASİK YELEKLERİ NEREDE GİYELİM?

 

Klasik kumaş yelekler yapıları gereği hemen hemen her ortamda rahatlıkla giyilebilecek bir yapıya sahip. Mesela arkadaş toplantılarında, işte ya da gezerken. Birçok yerde rahatlıkla giyebilirsiniz. İşte ya da günlük hayatta daha çok tarz sahibi görünmek için yelekler ilk tercihiniz olsun. Keten pantolonunuzun üzerine bile rahatlıkla giyebileceğiniz gibi kot pantolonlarınızın üzerine de yelekleri gömlekle kombinleyerek rahatlıkla giyebilirsiniz. Kot pantolonunuzun üzerine beyaz bir gömlek ve siyah, bordo gibi yelekler giyebilirsiniz. Hatta daha spor bir havaya kavuşmak için gömlek yerine tişört kullanabilirsiniz. Bu sayede klasikliği sportif bir havaya sokacaksınız ve daha şık bir görünüm kazanacaksınız.

 

L_20132-3K0836Z8-G99_A

Editor

No comments so far.

Be first to leave comment below.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir