Zayıf erkekler nasıl giyinmeli Zayıf erkekler nasıl giyinmeli
Kilolu insanlar çok sağlıklıymış gibi gözüküyor. Bunun nedeni etin ayıp örtmesi sanırım : ) Gelişen modaya ayak uydurmaya çalışan erkekler dar gömlekler içinde çok... Zayıf erkekler nasıl giyinmeli

Zayıfla

Kilolu insanlar çok sağlıklıymış gibi gözüküyor. Bunun nedeni etin ayıp örtmesi sanırım : ) Gelişen modaya ayak uydurmaya çalışan erkekler dar gömlekler içinde çok komik gözükmüyor mu?
Slim fit tarzında gömlekleri vücut ölçülerine bakmadan üstlerine geçiren erkekler çoğunlukta. Zayıf erkek kesinlikle bu konuda daha şanslıdır. Kadınlar kesinlikle zayıf erkekleri daha çekici buluyor. Bunun nedeni giydikleri her parçanın vücutla bütünleşmesi.
Dar blue jeanler, kesimleri oldukça fit gömlek ve ceketler erkekleri adeta yürüyen model haline getiriyor.
Sokak stiline göz gezdirdiğimizde zayıf erkeklerin modayı daha yakından takip ettiğini görüyoruz. Zayıflık sağlıklı olmanın ötesinde giysileri daha iyi taşımak demektir. Kilo almaya çalışan erkekler, bence zayıflığınızı hiç takmayın. Aksine kadınlar tarafından daha fazla dikkat çekiyorsunuz. 30 yaşından sonra alınan göbek bölgesi kiloları başınıza hayli bela olacak zaten : )
Size dar kesim kıyafetlerin yanı sıra giyim tarzı olarak bohem kıyafetlerde çok yakışıyor. Göbeği bir adım önde giden erkeklerin bohem kıyafetler içinde ne kadar itici olduğunu bilirsiniz : )
Fotoğraflarla örneklemeye çalışacağım örneklerden, zayıf erkek modasını ilham alarak kendi tarzınızı yaratabilirsiniz.

zayıfla2

admin

daha önceden yorum yapılmamış.

ilk yorumu siz yapın.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir