Image default
FelsefErkek

1 Haftada Eski Kız Arkadaşı Unutma Yöntemleri

Sevgilinizi Nasıl Unutursunuz?

Uzun bir ilişki geçirdiniz, rüya gibiydi sanki her şey yolundaydı ama nedense ayrıldınız. Üzülmeyin sizin gibi aynı sorunu yaşayan milyonlarca erkek var. Kadınları anlamak dünyanın en zor işidir. Akıllarından geçen o kadar düşünce var ki kendileri bile bazen şaşırıp kalabiliyorlar. Erkekler düz mantıktır; işe git, yemek ye, maç izle, yat ve uyu gibi basit işlerden zevk alan ve yapan insanlarız. Bayanlar gibi berke neden bunu dedi, neyi ima etti, Ayşe’nin saçındaki gölge olmamış, sevgilim beni anlamıyor gibi binlerce düşünceleri vardır. Peki, böylesi eski sevgiliyi nasıl unuturuz?

eski-sevgiliyi-nasil-unuturuz.jpg

Eski Sevgilinizi Unutmanın Yolları

Sevgiliyi unutmanın en kolay yolu yine kendinizden geçer. Kendinize haksızlık yapmayın! Dünyada milyonlarca güzellik olduğunu, o güzelliklerin herhangi bir yerde herhangi bir zamanda sizi beklediğini unutmayın. Yine kendinizi alkole sigaraya vermekte kendinize yapacağınız bir zarardır. Biraz klişe olacak ama o kız için değmez, çünkü artık sizi sevmeyen biriyle birlikte olmak bir süre sonra sizi de sıkacaktır. Yeni limanlar arayın, o limanları bulmaktan azla vazgeçmeyin ki vazgeçilmezinizi bulun. Aksi takdirde limanlarda boşa vakit geçirmiş ve kürek çekmiş olursunuz.

sevgiliyi-unutmanin-en-kolay-yolu.jpg

Sevgiliyi Unutma Yolları

Sevgiliyi unutma yolları nelerdir? Diye soracak olursanız cevaplar aşağıda;

  • Kendinize olduğundan daha fazla zaman ayırın.
  • Yeni dostluklar edinmekten kaçınmayın.
  • Bir şey bittiyse tamamen bitti düşüncesiyle aklınızdan çıkarın.
  • Anılarınızı düşünüyorsanız yeni anılarınızın olacağını unutmayın, belki daha güzelleri…
  • Belki sözünden kaçının, daha fazla üzülmeyin.
  • Özgüven göstererek o kaybetti demeyi bilin.

Peki, yolda yürüyorsunuz ve birden karşınıza bayağı alımlı ve güzel bir biçimde eski sevgiliniz çıktı. İçiniz cız etti değil mi? Herkesin başına gelebilecek bir durum. Eski sevgiliyi unutmak aslında daha zordur, çünkü bu zamana kadarki yaptığınız yanlışlar yüzünüze vurur. Ben neyi kaybetmişim olaylarına girersiniz. Girmeyin! Bayanlar unutmanın yolunu ve kıskandırmanın yolunu çok iyi bilirler. Onlarda eve gittiklerinde pijamaları çekip paspal biçimde televizyon izleyip çekirdek çitliyorlar. Evet, o afetlerde bunu yapıyor. Bunları bilin ve dik durun, sizin kırılamaz bir gururunuz vardır, ondan ödün vermeyin ve önünüze bakın. Mutlu gelecekler sizin olsun.

eski-sevgiliyi-unutmak.jpg

Benzer Yazilar

Hayalimdeki “Sen”i Nasıl Anlarım Diyenlere…

Ahmet DOĞDU

Aşk Mı? Para Mı?

Ahmet DOĞDU

İlişkide Yapılmaması Gerekenler

14 Şubat Ne Değildir

Ahmet DOĞDU

En İyi Kondom Nasıl Seçilir? 

Ahmet DOĞDU

KADINLARA HEDİYE ALIRKEN

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz