Image default
Vajinalog + 18

10 Adımda Kız Tavlama Yolları

Erkeklerin incelikleriyle bilmediği bu olayı size 10 adımda anlatacağım.

1.Sabretmelisin

Buradaki en zor olaylardan birisi de sabretmek. Eğer kızla tanışıp onu buluşmaya ikna ettiysen zaten başka bir şey kalmıyor ama bildiğimiz gibi bütün kızlar öyle kolay tavlanmıyor. Zor olanı başarmak bizi daha iyi hissettiriyor.

İste burada aradığımız faktör “zor kız”. İste burada sabırlı olman gerekiyor. Belki yanlış yaptığın 1 şey seni yanlış duruma sokabilir. Acele edip her şeyi berbat etme.

2.Kızı Tanımalısın

Beğendiğiniz kızı takip etmelisiniz en çok neyi yapmayı sever bunları öğrenmelisiniz. Sosyal medya adreslerinden takip etmelisiniz. Emin olun ki bu isinize yarayacaktır. Kız hakkında bilgi almak istiyorsak sürekli onu gözlemlemelisiniz unutmayın

3. Kız hakkında bilgi edinin

Kızın hakkında bilgi sahibi olmanız çok önemlidir. Önemli olan şey ise kızın sevgisi olabilir. Varsa rekabete girebilirsiniz size kalmış ama yine de kızın hakkında bilgi edinmiş olursunuz.

4. Kendin gibi ol

Kendini nasıl hissediyorsan öyle davranmalısınız. Ne yaparsan yap ama kendin olmayı bilmelisin. Senin sana özel bir tarzın olmalı. Giyimdeki farklılıklarını kıza hissettirmelisin. Yoksa kendini fark ettiremezsin.

5. Olmak istemediğin bir şey için kendini Zorlama

Kendine özel tarzın olmalı, olmak istemediğin bir imaj için kendini zorlama. Kadınlar da tavlanma oyunu ustasıdır sizde ki yapaylığı görünce size daha bakmaz.

6. Gideceğiniz yerleri bilin

Bir kıza buluşma veya yemek teklif ettiğinde o yer ikinizi de uygun olmalıdır. Kızı kalabalık mekanlara götürürsen aranızda romantik bir an yaşanmaz.

7. İstemen yeter

Bir kıza bir yerlere gitmeyi, zaman geçirmeyi teklif etmen çıkma teklifi anlamına gelir. İşte bu durumda hızlı ve kendine güvenerek davranmalısın. Kız şaşırabilir bu durumda veya korkabilir onu rahatlat ve ilk randevuyu al

8. Rahatla

Diyelim ki kız ile yarın buluşacaksın ama sen yine de ona mesaj atmayı unutma. Merak edici bir mesaj atin kendisine ve başka konular ile ilgili mesajlar atma seni merak etmeli ve seninle buluşmak için saatleri saymalı.

9. Buluşma Günü

Buluşmaya zamanında gitmelisin ve ona ufak da olsa bir şey almalısın. Çiçek olabilir. Kızın yanında illa havalı olan gerekmez. gününden önce kötü bir gün geçirdiysen kıza belli etme, pozitif şeylerden konuşun. Kız senin pozitif düşünen birisi olduğunu anlayınca kız tavlama sanatımız başarıya ulaşmış demektir.

10. Mutlu Son

Benzer Yazilar

Sertleşme Sorunun Çözümü Var Mı?

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yatakta Beklediği 5 Hareket

Editor

Erkeklerin Sık Mastürbasyon Yapması Zararlı Mı?

dövme sanatı ve kadınlar 3

Ahmet DOĞDU

Vazektomi Nedir? Erkekte Kısırlaştırma Neden Yapılır?

Ahmet DOĞDU

Seks Hayatını Canlandırmanın Yolları

Ahmet DOĞDU