14.7 C
Istanbul, TR
Salı, Nis 23, 2019
Erkek Moda

2013 ERKEK AKSESUAR MODASI

erkek-aksesuvar2013 Erkek aksesuar modası deyince ilk akla gelen, erkeklerin en çok kullandığı aksesuarlar kemer ve cüzdan. Cüzdan da bu sezon da en çok ilgi görecek olan modeller deri taba ya da kahve cüzdanlar. Bunun yanı sıra artık spor giyimi sevenler için de değişik tarzda spor ve renkli desenli cüzdanlar bulmak da mümkün. Kemer de ise kalın ve ince kemerler mevcut, giyim tarzınıza bağlı olarak içlerinden en beğendiğinizi seçerek kullanabilirsiniz. Klasik giyinmeyi sevenler için üretilmiş deri kemerler oldukça çekici. Yeni sezonda erkek siluetleri artık çantalı görünüyor. Çantada deri seçenekleri tercih edebilir, isterseniz de renk ve desen alternatifleri olan spor modellere yönelebilirsiniz.
2013 Erkek aksesuar modası içinde ayakkabılar da çeşitli moda akımlarının etkisinde ayakkabılar da renkleniyor. Military akımının etkisi ile kamuflaj desenli modeller ve asker yeşilleri mevcut. Aynı şekilde kolej akımının erkeklerde kendisini göstermesi ile loafer ve spor ayakkabılar da kobalt mavisi görülüyor. Ayakkabı seçiminde rugana yer vermekten de korkmayın. Yine erkekler için aksesuarları ile bütünlük oluşturacak bir akım ortaya çıkıyor. Deri eldivenleriniz ve siyah güneş gözlükleriniz ile süper kahraman edasında ortalarda dolaşabilirsiniz.
2013 Erkek aksesuar modası ile ilgili olarak son olarak şunu söylüyoruz. Bu sene atkı ve gösterişli metal bir kol saati mutlaka alınacaklar listesine eklenmeye idealdir.

Benzer Yazilar

WeWood Ahşap Saatler

Erkek Moda

Erkek D&G 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Erkek Moda

Kadınlara Sakallı Erkekler Daha Çekici Geliyor

Editor

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Editor

Damat Tween 2016

Editor

Erkek Sakal Bakımı Nasıl Yapılır?

Editor