Image default
Erkek Moda

2014 DAMATLIK MODASI

damatTemelde damatlık alırken kişinin tercihleri ön plandadır. Gelinliğe uygun bir damatlık oldukça şık durmaktadır. 2013 damatlık modasında, öncelikle kişinin zevkinin ön planda olduğu, çok hoş seçenekler bulunmaktadır. Düğünün yazın ya da kışın olması fark etmemektedir. Kışın da krem rengi ceket – pantolon kombinleri oldukça şık durmaktadır. Bunun yanı sıra yaz mevsiminde de siyah pantolon – ceket kombinleri damada çok yakışmaktadır.
2013 damatlık modasında krem ceket ile siyah pantolonun kombinlenmesi ya da siyah ceketle krem rengi pantolonun kombinlenmesi de oldukça güzel durmaktadır. Ceket içerisine giyilecek siyah gömlek, kırık beyaz bir yelek ve siyah papyon damadın şıklığına şıklık katmaktadır.
Damatlık model seçimi kişinin karakteri, düğün yapılacak mekânın özellikleri ve damadın ruh haline çok bağlıdır. Canlı, dinamik ruhlu kişiler daha çok açık renklere yönelirken, klasik ruhlu damatlar siyah renkli damatlıklar tercih etmektedirler. Yılın damatlıkları da son derece zarif ve şık seçenekleri ile çiçeği burnunda damatları beklemektedir. Vücudun anatomisine göre belirlenecek ceket pantolon model ve kesimi ile damat o gece alabildiğine şık olacaktır. Çok rahat ve özel kumaşların tercih edildiği damatlıklarda damat hem şık hem de konforlu hareket edecektir. Böylece kıyafet nedeniyle meydana gelebilecek problemler yok edilmiş olacaktır. Son zamanlarda çok moda olan gelinlik damatlık uyumu ile çift resim ve video çekimlerinde son derece zarif olacaktır.

Benzer Yazilar

Erkekler için Kare Yüz Tipine Uygun Saç Modelleri

Erkeklerde Estetik Müdahalelere Bakış

Ahmet DOĞDU

Prezervatif Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ahmet DOĞDU

Gömlek Nasıl Seçilir?

Ahmet DOĞDU

ADIDAS | PORSCHE DESIGN BY

Ahmet DOĞDU

Metroseksüel Erkek Derken..!

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz