Image default
Erkek Moda

2014 Yılı Erkek Modası

2014 erkek modaGünümüzde erkek bakımı için olmazsa olmaz öğelerden biri olan erkek modası, erkeklere, 2014 yılında, geçtiğimiz yıllara göre çok daha çarpıcı ve cesur çizgide ürünler sunuyor. Erkek modası kadın modasına yeniliklere açıklık konusunda yetişmek üzere. Bunu erkek modasının 2013 yılında kıyafetlere uyguladığı çarpıcı ve parlak renklerde görmemiz mümkün. Erkekler için önceki yıllara göre oldukça cesur sayılabilecek canlı renk seçimleri mevcut. Çeşit çeşit renkteki gömlekler, tişörtler ve hatta bazen pantolonlar bu sezon vaz geçilmeziniz olabilir. Parlak renklerin yanında yıllardan beri erkeklerin en sık kullandığı renklerden biri olan beyaz renk de kıyafetler de erkek bakımı için tamamlayıcı olan 2014 yılı erkek modasında yerini almış. Önceki sezonlarda olduğu gibi moda olan diğer bütün renklerle çekişme içinde olan beyaz rengi, kullanılan diğer her renkle uyumlu olmasıyla da önemini ortaya koyuyor. Siyahtan vaz geçemeyen erkekler dahi yeni sezonun beyaz renkteki kıyafetlerini gördükten sonra bir kez daha düşünecek.
2014 yılında erkek bakımı kıyafet seçimleriyle tamamlanırken pantolon modası da dikkatlerden kaçmıyor. Erkeklerin en temel kıyafetlerinden olan pantolonlar, küçük farklılıklarla da olsa yeni sezonda oldukça fazla modelle modayla ilgilenen erkeklerle buluşuyor. Önceki sezonlara göre alışageldiğimiz küçük değişikliklerden farklı olarak oldukça çarpıcı, renkli pantolonlar revaçta. Bunun yanında paça boyları kısa ve İtalyan tarzı dar paçalı pantolonlar da neredeyse bütün modellere yayılmış. Cesaret gerektiren bu tarzlar erkekler için mağazalarda yerlerini almış durumda.
Erkeklerin bir diğer vaz geçilmez giyim ürünlerinden olan gömlekler, bu yıl da önceki sezonlarda olduğu gibi, takım elbiseden spor giyim tarzına kadar bütün birleşimlerle uyumluluğunu koruyor. Renk konusunda ise bu yıl gömleklerdeki mavi ve beyaz renk hâkimiyeti kaybolmuş durumda. Çok fazla değişik gömleklere rastlamak mümkün.

Benzer Yazilar

Kravat Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Editor

DOCKERS® ALPHA KHAKI

Ahmet DOĞDU

Calvin Klein Obsession Night For Men

Ahmet DOĞDU

2016 Yılının Gözde Erkek Parfümleri

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renk Uyumu Neden Önemlidir?

Editor

5 Adımda Skinny Pantolonları Hayatımıza Sokmanın Yolları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz