Image default
Erkek Moda

2015 Yılı Bikini Şampiyonası

ERKEKSEN GEL

Yoğun iş temposunun ardından sıra kendinize zaman ayırma vakti. Eşinizle vakit geçirme, ünlü modellerin kıyafetlerini kendi üzerinizde inceleme, sosyal çevreyle olan bağlılığınızı yaşayabilme, cinsel yaşamınızı hayatınızın bir parçası haline getirme, gerekirse kafanızı dağıtmak, hayattan ufak tüyolar koparabilmek adına kendinizi mutlu etmek, sizin en doğal hakkınızdır. Mutlu olurken de değerlerinize saygılı olmayı, aklınızdan da çıkarmamak ve ölçüyü ayarlamak gerekir.

ERKEK MODA

Arkadaşlarınız arasında farklı olmayı veya sevgilinizin dikkatini çekmek, ona güzel görünmek için dünya modası ile senkronize olmanız, tüm moda uzmanlarının tavsiyelerinden birisidir. Modayı yakından takip ederek, gerek sosyal hayatınızda gerek iş hayatınızda farkındalık etkisi oluşturmak, artık sizin elinizde. 2015 yılı bikini şampiyonası ile birlikte olduğunu düşünmek, herhalde biraz mutluluk verir insana değil mi?

felsefe-erkek

GARAJ

Çevrenizdeki insanlara şık görünmek için hayatınızın garajını senkronize etmelisiniz. Türlü hobileri, güzel sportif otomobilleri, kıyafetinize uygun saat, motorsiklet gibi sizi şık ve alımlı gösterecek şeyleri hayatınıza dahil etmeye çalışmalısınız. Hayatta başarılı olabilmek için dünya ile çevrimiçi kalmaya çalışın.

erkek-felsefesi

VAJİNALOG

İş hayatınız ve sosyal hayatınız dışında cinel hayatınıza da zaman ayırmaya çalışınız. Sevgilinizi veya eşinizi mutlu edecek şeyler (hediyeler, yemekler vs) alarak cinsel mutluluğunuzu optimum seviyede tutmaya çalışın. Günümüzde boşanmaların ve ayrılmaların bir sebebi de, tarafların birbirlerine cinsel manada isteklerine yeterli cevap verememelerindendir. Sakın eşine ya da sevgiline seni 2015 yılı bikini şampiyonası ile hayal ediyorum, deme. Anında ayrılırsın.

KAPAK

Mümkün olduğunca kendinizi alkollü içeceklere alıştırmadan ve başkalarının hayatına müdahale etmeden, onların mutluluklarına engel olmadan ara sıra kendinizi de ödüllendirmeniz gerekebilir. Bu ödüllendirmenin farklı yolları olduğu halde, kendinizi alkollü içeceklerle mutlu etmek istediğinizde bunu yalnız başına yapmanı ve ertesi gün kimseyle paylaşmamanı, uzmanların görüşüne göre tavsiye ederler.

felseferkek

 FELSEFEEKEK

Şimdiye kadar anlattıklarım, olması gerekenlerdir. Ama bazen bu çerçevenin dışına çıkılabilmektedir. Örneğin, sevgilyi görüp arkadaşlarını unutanlar, aşka inanmayanlar, erkekler için telefon uygulamaları, regl döneminde cinsel ilişkiye girilip girilmemesi durumu, ilişki durumunu ölçen saçma anketler, değişik tarzlarda erkek saç modelleri gibi konuları arttırmak mümkündür.

Tarafların birbirleriyle tartışmasında alttan alan bir taraf olmadığı müddetçe, o ilişki ilerleyemez. Regl, lohusa gibi kadınların özel hallerinde cinsel ilişkiye girilip girilmemesi konusunda hem sağlık açısından bir uzman hekime danışılmalı hem de hangi inançta iseniz, o inancınızdaki gereklilik ne ise ona göre davranmanız, daha akıllıca olur. Bunların dışında ilişkinizi başkalarına ölçtüreceğinize, ilişkinize kendi gözünüzle bakıp, ölçülendirmek ve değerlendirmek daha iyi olur.

2015 bikini şampiyonası gibi kızlara, sevgilinin ya da eşinin yanında göz ucuyla bakma. O gözünü çıkarırlar. Hem de haklı olarak.

Eşlerinize veya sevgililerinize küçük hediyeler vererek veya kendinizde değişiklik yapacaklarınızla onları mutlu etmek, artık sizin elinizde. Erkeksen gel, diyorum. Çünkü burada çok önemli tüyolar var. Kaçırmamanı tavsiye ederim.

Benzer Yazilar

Marko Petrovic imzası ve Lamborghini Avenger

Ahmet DOĞDU

Erkek Giyiminde Renklerin Uyumu

Editor

İş Görüşmesine Giderken Nasıl Giyinilmeli?

Ahmet DOĞDU

Palto Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Editor

Sonbahar-Kış Modasında Saçlar

GANT Rugger 2012 Son Bahar Kış

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz