Image default
Erkek Moda

2016 Burberry Erkek Modası

Burberry 2016 erkek modası göz dolduruyor

Burberry dünyaca ünlü Britanyalı bir moda evidir. Kıyafetten tutun, parfüm ve ayakkabıya kadar çok çeşitli bir koleksiyona ait Burberry markası, dünyanın hemen hemen her yerinde, kadınların, erkeklerin ve hatta çocukların bile baş tacı olmuş durumda. Burberry’nin sadece kendine ait ekose deseni şirketi dünyanın en çok kopyalanan markalarından biri olmayı şaşırtıcı bir şekilde başarmış durumda. Bu da firmanın ne kadar iyi işler çıkardığının bir kanıtı bizce. Şirket en çok kurucusu tarafından ilk kez tasarlanmış olan trençkotlarıyla ünlü. 2016 Burberry erkek modası kreasyonunda da her yıl olduğu gibi bunu görmek mümkün.

2016-burberry-koleksiyonu

Şirketin ürünlerini çok seven ve giyinme dolabından eksik etmeyen 2.Elizabeth ve oğlu Galler prensi Charles tarafından firmaya Kraliyet Sertifikası verildi örneğin. Bu da her sezonunun kaliteli ve vazgeçilmez olması için yeterde artar bile.  Kalitesinden ve renkli koleksiyonlarından ödün vermeyen Burberry, 2016 yılında da aynı ilgiyi göreceğe benziyor.

2016 Burberry erkek modası geçen sezonlardan biraz daha farklı ve göz dolduruyor. Kaşmir kazakları, şık ve ilgi çekici takımlarıyla erkeklerin ilgi odağı haline gelecek gibi görünüyor. Standartların üzerinde ve hatta zaman zaman birazda çılgın bir kreasyon yaratmış 2016 burberry erkek modası.

2016-erkek-modasi

Daha çok kadınlara hitap eden dantel işlemeli gömlekler 2016 Burberry erkek modası sayesinde bizlere erkeklerinde bu tür kumaşlara ne kadar çok yakıştığını anlatmaya yetmiş ve artmış. Göz dolduran tasarımları, rahat ama aynı zamanda şık kesimleriyle yeni sezon pantolonları oldukça ilgi çekiyor. Erkeklerin bu sezonla mutlaka tanışması gerektiğini düşünüyoruz. Genç ve dinamik olmayı sanki içten içe bir gelenek haline getirmiş olduğunu ispat eden firmanın bu sezonunun örneklerini aşağıda görebilirsiniz.

 

 

 

 

Benzer Yazilar

Bu Kış Stil Sahibi Olun!

Erkeklerin En Önemli Aksesuarı Swatch Erkek Saat Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Açık Yakalı Gömlekler

Doğru İç Çamaşırını Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Atkı Bere Nasıl Bağlanır

Editor

Yüzünüze Uygun Sakal Şekli

Editor

Yorum Yaz