Image default
Erkek Moda

2016 Deri Mont Modelleri

Yeni yılın yaklaşmasıyla hem iklim değişiyor hem de moda değişiyor. Erkeklerin değişen modaya ve iklime ayak uydurabilmesi için en önemli tercih olarak deri montlar göze çarpıyor. Her yılın vazgeçilmez tercihi olan deri montlar 2016 deri mont modelleri ile yeni yılda da gardırobalardı ve mağazalarda yerini aldı.

z30CWj4n2cps8yognVL1

Erkeklerin tercihi olan mont tarzı olan derin montlar deri mont modelleri ile yeni yılda da erkeklerin tercihleri arasına girecek. İlk olarak spor deri montlara değinelim. Erkeklerin genel yaşayış tarzına uygun olan spor tarz deri ceketlerle erkekler hem tarzını koruyacak hem de soğuk kış iklimine uyum sağlayacaklar. Deri montların renk seçenekleri de olması önemli bir avantaj. Pantolon ve ayakkabı tercihinize giyeceğiniz kahverengi veya lacivert deri montlar da sizi şık gösterecek diğer bir detaydır. Bu seçiminde göz renginiz ve ten renginiz gibi diğer fiziki özellikleriniz de önemli faktörlerdir. Her yaşta erkeğin tercihi olan deri montlar fermuarlı, düğmeli, cepli ve değişik şekillerde ki modelleriyle erkeklere hitap etmektedir. Kombin oluşturmak için de birçok kombine uyum sağlayan deri montlar kumaş pantolon, kot pantolon ve keten pantolonla da uyum içindedir. Ayakkabı tercihlerinizde de özgür olacağınız bu tercih ile spor veya değişik tarza uygun kombin oluşturabilirsiniz. Deri montlar sizin fiziki yapınıza uzun, bol veya kısa şekilde olabilir. Bunu siz kendi fiziki özelliklerinize göre değerlendirerek en doğru seçimi yaparak şık görünüme kavuşacaksınız.

YvnMQv3tp1oyq2MGXKhs

Hoş bir sosyal algısı olmayan deri mont ürünleri, suni deri ve diğer suni üretim teknikleri ile erkek deri mont modelleri arasında yerini alan çeşitleri ile aynı şıklığı ve zarafeti yakalayarak şıklığınızı ve tarzınızı korumanıza yardım olacaktır.

Benzer Yazilar

Atkı Bere Nasıl Bağlanır

Editor

Timberland Kompakt

Ahmet DOĞDU

Bu Yaz Bu Renklere Gardırobunuzda Mutlaka Yer Verin

Erkeklerde Yelek Kullanılarak Yapılabilecek Kombinler

2016 yazında erkekler ne giyecek?

Ahmet DOĞDU

Sonbahar Mevsiminde Gözde Olan Parfüm Kokuları

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz