-3.7 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Ara 10, 2018
Erkek Moda

2016 Erkek Bot Modası

Ayakkabı tarzın göstergelerinden biridir. Spor veya klasik olarak ayrılarak, tarzı belirler. İnsanlar tarzlarına ve giyimlerine göre ayakkabı seçerler. Hem model hem de renk olarak ayakkabı tarzın tamamlayıcısıdır. Kış aylarında bu tamamlayıcı botlara geçmektedir. 2016 erkek bot modası bu senede farklı model ve renklerle karşımıza çıkmaktadır. Klasik botların yanı sıra, çok farklı modellerde botlarda bulunmaktadır. Yazımızda 2016 senesinin bot modasını inceleyeceğiz.

klasik-2016-erkek-bot-modelleri
Ayakkabı deyip geçmeyin. Ayakkabılar da modadan nasibini almıştır. Hardal renkli botlar, geçtiğimiz yıllarda oldukça modaydı. Ancak; hardal renkli botlar yerlerini daha koyu renklere bırakmışlardır. Deri botlar bu sene süet botlara göre daha ön planda yer alacaktır. Deri ve koyu renkli botlar kombinlerde daha fazla görülecek gibi duruyor. Deri botlar uzun ömürlü olmalarıyla da dikkatleri çekmektedir. erkek bot modası farklılıklar ile boy göstermektedir. Koyu yeşil tonlarındaki botlarda ilgiyi üstüne çekecektir. Bordo ağırlıklı kıyafetlerde yeşil botlar ön plana çıkacaktır. Bu sene göreceğimiz diğer farklı tarz ise; ayakkabıdan bota dönüşmüş diyebileceğimiz bot tarzlarıdır. Bileği ince gösteren bu ayakkabılar, kısa paça pantolonlar ile oldukça iyi bir uyum oluşturacaktır.

fermuarli-erkek-bot-modelleri
Kış ayakkabı modasında, geçen seneye göre daha farklı bir durum göz çarpmaktadır. yeni sezon erkek bot modası, daha önceki yıllara göre farklı ürünlere biraz fazla yermiş durumdadır. Farklı model, farklı renk çeşitleri ile erkek moda severlerin ilgisini çekmeyi başaracaktır diye düşünüyoruz. Moda olan kıyafetler ile uyum içinde olan ayakkabı ve bot modası, bu yönü ile dikkatleri daha da çekmektedir. Yeşil, siyah ve kahverengi tonlarını ağırlıklı göreceğimiz farklı model botlar vitrinlerde olacaktır. Sizler de kış için modaya ve tarzınıza uygun bot modellerini inceleyiniz.

Benzer Yazilar

Casual Giyim Tarzı Önerileri

Her Erkeğin Sahip Olmak isteyeceği Armani Jeans Kemer Modelleri

Erkek Moda

Erkeklerde Osmanlı Tarzı Yüzük Modası

Türkiye’deki İlk Mağazası Hogan’a Ne Katacak!

Editor

Kıyafetleriniz İçin Modayı Mı Takip Ediyorsunuz?

Editor

Yeni Trend Erkek Gömlekleri

Editor