Image default
Erkek Moda

2016 Erkek Mayo Trendleri

2016 ERKEK MAYO TRENDLERİ

Havuzlarda ve sahillerde de trendleri takip eden erkekler için 2016 erkek mayo trendleri özel seçenekler sunuyor. Sportif görünüme sahip olmak isteyen erkeklere tercihler sunduğu gibi klasik görünüm isteyen erkekler için de özel seçenekler mevcut. Daha birçok seçeneği le mayo trendleri erkekler için özel seçenekler sunuyor.

2016-mayo-modelleri

DENİZ MAYO TRENDLERİ

Mayo trendleri arasında en çok seçeneğin bulunduğu seçenek olan deniz mayoları erkekler için her anlamda bol seçenek sunuyor. Sahillerde deniz ile buluşmak için mavi renk mayo tercih edebilirken yeşil ya da diğer özgün renk kombinasyonlu deniz mayolarını tercih edebilirsiniz. Renkleri kadar tasarımları ile de özgün olan modeller arasından beğeninize göre seçim yapabilirsiniz.

erkeklerde-mayo

ERKEK ŞORT MAYO

Mayo tercihleriniz arasında yer alan erkek şort mayo seçenekleri de özel seçenekleriniz arasında yer almaktadır. Şık ve sportif görünüm sağlayan bu modellerle sahillerde ve havuz başlarında dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

erkek-mayo

ERKEK TANGA MAYO

Tarzınızla dikkat çekmek ve fit vücudunuzu göstermek için en ideal tercihlerden biri olan erkek tanga mayo seçeneği vücudunuzu fit biçimde göstermeye yardımcı olduğu gibi bulunduğunuz ortamda tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi de sağlayacak.

mayo-2016

SLİP ERKEK MAYO

Sportif vücuda sahip erkekler için hemen hemen her mayo türü ideal bir tercihken özellikle slip mayo tercihi sportif erkekler için en ideal tercih durumundadır. Genellikle koyu renklerin tercih edildiği bu mayo seçeneğinde tasarım olarak da ipli ve ipsiz gibi seçenekler mevcuttur.

erkek-mayo-modelleri

SPRİNT ERKEK MAYO

Hem erkek tanga mayoyu tercih eden hem de slip erkek mayoyu tercih eden ama hangisini giyeceğine karar veremeyen erkekler için sprint erkek mayo en doğru tercih olacak. 2016 mayoları arasından beğeninize göre tercih yaparak sahillerde ve havuz başlarında boy göstermeye başlayabilirsiniz.

Benzer Yazilar

Erkek Laptop Çantası Modelleri 2019

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Vazgeçilmezi Saatler

Ahmet DOĞDU

2016 Saç Modası Kritikleri

Ahmet DOĞDU

Diesel Yeni Saat Koleksiyonu

Ahmet DOĞDU

Kışa Hazırlık için Timberland Erkek Bot Modelleri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Göz Kalemi Kullanımı

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz