26.8 C
Istanbul, TR
Pazar, Haz 23, 2019
Erkek Moda

2016 erkek moda akımına giriş

Bir seneyi daha diğerine devrederken kendine ve giyimine özen gösteren baylar tarafından merakla takip edilen 2016 erkek moda akımı na değinmesek olmaz.

0ZCNUfFR5JfTnrdjRb7D

Günden güne teknoloji ile birlikte dünyamız değişiyor. Gelişen teknoloji beraberinde daha farklı ve daha ince stillerin oluşturduğu moda akımını beraberinde sürüklerken, buna dair bir çok bilgiyi parmaklarımızın ucuna kadar getiriyor. Alternatif moda akımlarının çokça olduğu giyim sektöründe, erkek moda akımının neler olduğu gündemde olup epeyce da kalacağa benziyor. İlk olarak karşımıza çıkan Kısa ve dar Paça Erkek Pantolonlar. Özellikle kanvas çeşitlerinde üretilen kısa paça pantolonlar, şık takım elbiselerin parçası olarak da kendine yer buluyor. Ek olarak bir çok kot üreten firma, kısa paça pantolon modasına uygun ürün seçenekleriyle bu piyasada bende varım diyerek kendine yer edinmekte. Sarı çizmeli Mehmet ağayı duydunuz mu? duysanız da duymasanız da, yeni trend beraberinde bu çizmeleri de getiriyor. Mehmet ağadan farkı mı? Genelde siyah ve daha modern tasarıma sahip olmaları diyebiliriz.

BCRA3zn05RmHUhxvnuhp

Çizmelere değinmişken atkılara değinmesek olmaz. Uzun ve geniş atkılar , yine yeni sezonun moda trendleri arasında, dikkat edin bir yere takılmasın . Kumaş pantolonla tişört giysek önceden kro derlerdi değil mi? 2016 erkek modası artık istediğimiz gibi giyinmemize olanak sağlıyor. Tanıtımı yapılan kumaş pantolon ve tişört kombinlerine alışmamız zaman alacak olsada, moda bu kaçırmaya gelmez.

Mz5naKeSyyUHRcRrfYwU

Ve son olarak biker tarz deri ceketleri ekleyerek, aman duymadım dememeniz için 2016 erkek modası trendlerini söylüyoruz. Aman ha demedi demeyin. Eğer sizlerde modadan geri kalmak istemiyorsanız, bizi takip ederek 2016 erkek modası bilgilerinden herkes den önce haberdar olup , ben buldum! Giyerek bir adım önde olabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Yeni Erkek Modasında Alışamadıklarımız

Editor

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Editor

Damatlık Modelleri

Ahmet DOĞDU

Bugatti’den Esinlenen Ralph Lauren

Erkek Moda

Erkek Modasının 2016 Trendleri

Editor

Kahve Tutkunu Erkeklerin Vazgeçemeyeceği Aromalar

Editor