Image default
Erkek Moda

2016 Erkek Modası

Özgünlüğün önemli bir değer olduğunu Valentino erkeği 2016‘ya damga vuracak kadar iddialıdır. Şık ağır başlı zamansız stili ile karşınıma valentino modern erkeğin tanımını gözler önüne seriyor.

2016-tarzi

Yenilikler ile geçmişi bir arada tutarak harikalar yaratılacağını gösteren valentino tarzı erkekler tarafından yoğun ilgi görüyor. Özenli bir şekilde bedeni sarması sağlanan net kesimleri ile hayranlık uyandırmaya devam etmektedir. Ayrıca klasik kesim ve spor kesim modelleri ile de çeşitliliği sağlamaktadır. Bir erkeğin zekâsı ve espri yeteneğinin yanında tarzının da çok önemli olduğuna vurgu yaparak sade ve şıklığın etkileyici ayrıntılarını ortaya koymaktan çekinmeyen bu tarzda ki erkekler de kadınların ilgisini oldukça çekmektedir. Tepeden tırnağa ben şıkım diyen Valentino erkeği 2016 da da dikkatleri üzerine çekmeyi başaracak.

2016-modasi

Modanın değişime uğratacağı parçalar arasında bir erkeğin sade bir şekilde nasıl göz alıcı hale geldiğini net bir şekilde ortaya koymaktadır. Erkek modasında önemli bir değer olan valentinonun her sene olduğu gibi 2016 yılında da piyasaya sunacağı ürünler ile bu yıla damga vurması bekleniyor. Erkeklerin kendi tarzlarına özel her ürüne ulaşabileceği bir marka olan valentino geniş bir yelpazeye sahiptir. Ceket ile ilgili çeşitleri, farklı kazak modellerini, kış aksesuarlarını pantolon modellerini kendinize has tarzlarınıza göre istediğiniz şekilde bulabilirsiniz. Erkeklerin her ne kadar kadınlar gibi moda ile ilgilenmediklerini düşünsek de tarz sahibi olmaya ve şık görünmeye özen gösteren erkekler kıyafet ve aksesuar tercihlerinde valentino ile öne çıkacaklardır.

valentino-tarzi

Yıllarca erkeklerin modaya ilgisiz olduklarını söyledik ama Valentino erkeği 2016 yılında marka tercihi ile bu ilgisiz görüntüsünden uzaklaşıp kendilerine şıklık katacağa benziyor. Modanın etkisi artık erkekleri de etkisi altına almaya başlıyor ve şıklık yarışlarını artık erkekler arasında göreceğe benziyoruz.

 

Benzer Yazilar

Bohem Giyim Tarzı Nasıl Olur?

Ahmet DOĞDU

Tarzıyla Kızların Gönlüne Taht Kuran Futbolcular

Ahmet DOĞDU

Timberland Kompakt

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Yüz Şekillerine Göre Şapka Modelleri

Kış Modası: Soğuktan Korunmanın Stil Rehberi

Ahmet DOĞDU

Yaz Gecelerinde Dikkat Çeken Erkek Tarzları

Yorum Yaz