Image default
Erkek Moda

2016 Erkek Modasında Mokasen Ayakkabı

Erkek ayakkabılarında 2016 yılı, farklı formları ile dikkat çeken bir yıl olmaktadır. Bunlardan en beğeni alan ve en ilginç olanlarından bir tanesi makosen ayakkabı modelleri olmaktadır. Kadınların da büyük bir ilgi gösteriyor olduğu bu modeller, oldukça fazla beğeni alıyor. Erkek modası içinde bu harika ayakkabı çeşitleri, gerek şıklığı gerekse tarz duruşu ile rakip modelleri kolay ve kısa bir şekilde soluyor.

makosen-erkek-ayakkabi-modelleri

İş hayatında mokasen şıklı

Hiç şüphesiz erkek iş hayatı denildiği zaman, modern takım elbiseler, cool görünen ayakkabılar gelir. 2016 yılında iş ve ofis stiline bir dokunuş yapmak için gelen bu modeller, şıklık abidesi olarak ayaklarınızı şenlendiriyor. Çok beğeneceğiniz ve kullanım aşamasından da bir o kadar hoşnut kalacağınız bu modeller, sizi siz yapacaktır. İş hayatınızda çok rahat bir gün geçirecek ve bu bağlamda makosen ayakkabı seçtiğiniz için çok mesut olacaksınız.

makosen-ayakkabi

Yeni trend

Hem erkeklerin beğeni ile giydiği hem de kadınların erkekler üzerinde görmekten son derece hoşnut olduğu bu ayakkabı modeli yeni trenddir. Son sezonlarda çokça öne çıkan ve büyük beğeni alan, 2016 erkek modasına damga vurduğu bariz olarak görülen ayakkabılar olmaktadır. Bu modeller ile şıklığı yakalayın ve onu elinizde tutmaya devam edin.

makosen-erkek-ayakkabi-modasi

Günlük yaşam için ideal ayakkabı önerisi

Bu çok tarz görünen ve sizi her ortamda en iyi şekilde temsil edecek olan erkek mokasen ayakkabı modelleri, günlük kullanıma uygun niteliktedir. Spor giyinmek istediğiniz relaks bir günde bu ayakkabı modellerini kullanmayı seçerek kendinize büyük bir iyilik yapabilirsiniz. Spor ve şık bir erkek olmak ve bunu gündelik yaşamda göstermek istiyorsanız, gözlerinizi bu ayakkabı modellerine çeviriniz. İnanın bundan çok hoşnut kalacaksınız.

Benzer Yazilar

Erkekler için V Yaka Tişört

Türkiye’de Moda Hakkında Bilinmeyenler

Ahmet DOĞDU

Parça Parça Kıvanç Tatlıtuğ Stili

Ahmet DOĞDU

2016 yılı erkek modasında sürpriz: Neon Renkler

Ahmet DOĞDU

Erkeklerin Yüz Şekillerine Göre Gözlük Modelleri

Ahmet DOĞDU

Dolce & Gabbana DS5

Ahmet DOĞDU

2 Yorumlar

kaliteli site 09 Mayıs 2016 at 18:32

Konu anlatımı harika teşekkürler

Cevapla
kurumsal web tasarım 09 Mayıs 2016 at 19:18

Paylaşımlarınızı ilgiyle takip ediyorum

Cevapla

Yorum Yaz