15.8 C
Istanbul, TR
Pazartesi, Nis 22, 2019
Erkek Moda

2016 erkek saç modası

  Saçlar, bayanlarda olduğu kadar erkeklerde de önemli olan, tarzımızı en güzel şekilde ifade ettiğimiz yerlerdir. Özellikle erkeklerde saç ve sakal şekli ‘’benim stilim bu’’ demenin en güzel yoludur. Bu yıl da erkekleri en yeni saç modelleri ile karşımızda göreceğiz.

erkek-sac-5

‘’Erkekler için saç modası mı olur?’’  diye düşünmeyin. Evet, artık erkeklerde bayanlar kadar saçlarıyla fark yaratabiliyorlar. Eskiden sadece kısa olan erkek saç kesimleri günümüzde yüzlerce farklı modelde karşımıza çıkıyor. Bu yıl da geçen yıldan çok farklı olan erkek saç modellerini göreceğiz. Kalın telli ve dalgalı saçlarda uygulanan ara boy modeller erkeği oldukça farklı gösteriyor. Dalgalı saçlarınızın olması, avantaj gibi gözüküyor. Kısa saçlar, özensiz kesilmekten kurtulmuş. Saçın üst bölgesinde bırakılan uzunlukla ters orantılı olan,  yanlardaki kısalık erkeğin 2016 yılı stiline hoş bir görüntü sağlamış.

2014 Erkek Saç Modelleri
2014 Erkek Saç Modelleri

Ara boy ve kısa saçlarda yana taranmış saçlar dikkat çekiyor. Uzun saçlar, her yıl olduğu gibi 2016 yılında da erkeklerin vazgeçemediği saç stili olmaya devam ediyor. Uzun saçlara her türlü şekli vermek mümkün oluyor. Bu tamamen kişinin tarzıyla doğru orantılı değişiyor. Bazı erkekler saçların yanlarını kısaltıp kullanırken, bazılarıysa saçının her bölgesini uzun kullanıyor. Genelde uzun saçlarda dağınık ve gelişigüzel yapılmış topuzlar erkeklere ayrı bir hava katıyor. Farklı bağlama şekilleri de göze hitap ediyor. Kısa, uzun ve ara boyda olan erkek saçları, en yeni erkek saç stilleri ile bu sene erkekler için fark yaratacak, bayanlar için de göz alacak gibi görünüyor.

erkek-sac-1

Bu yıl erkekler en yeni saç stilleri ile kadınlarla yarışacak, erkeklerin de saçlarıyla, nasıl harikalar yaratabileceklerini ve birer ikon olabileceklerini gösterecekler. Saçlar kadına ait bir aksesuar olmaktan çıkacak.

 

2014 Erkek Saç Modelleri2014 Erkek Saç Modelleri

 

Benzer Yazilar

Erkeklere Özel Hediye Önerileri

Editor

Mevsimlik Mont Arayışında Olan Erkekler için Barbour Mont Modelleri

Erkek Moda

Beyaz İle Mavinin Mükemmel Uyumunu Kanıtlayan 7 Kombin

Johnny Depp Stilini Kendinize Uyarlayın

Ahmet DOĞDU

Ünlü Markaların Sonbahar Kreasyonları

2017 Yaz Aylarında Erkekler Neler Giymeli?