Image default
Erkek Moda

2016 İlkbahar Trendi

2016 geldi ve yaşam tarzımız olan moda özellikle giyim modası hepimizi yakından ilgilendiriyor. Biliyorsunuz ki giyim modası sonbahar/kış, yaz ve ilkbahar koleksiyonlarından oluşmaktadır. Yeni sezon giyiminde erkeklerin çok beğeneceği tasarımlar mevcut. Erkek giyiminde 2016 ilkbahar modası çok ilgi çekici tasarlanmış giyim modellerine geniş bir şekilde yer verilmiştir.

erkek-giyim-1

Modanın kalbi olarak bilinen Paris Londra New York ve Milano gibi ülkelerde dünyaca ünlü moda tasarımcılarının ve ülkemizdeki yerli tasarımcılarının yeni yıl ilkbahar erkek moda tasarımları önceki yıllara nazaran şık erkeklerin zevkine uygun olacak şekildedir. Geçtiğimiz yılın ilkbaharında o kadar da gündem edilmeyen kapri ve şortlar 2016 nın ilkbahar ürünlerinin sergilendiği şu günlerde görüldüğü kadarıyla ilkbahar sezonunun olmazsa olmazlarından gibi.2016 ilkbaharında en çok tercih edileceği belirtilen kapri ve şortlarınıza uygun ayakkabı, tshirt, sweat ve giyim aksesuarlarını kullanarak yapacağınız kombinler ilkbahar trendini yansıtacaktır. Modacıların özellikle erkek giyiminde 2016 modası ile alakalı paylaşımlarında giyim aksesuarlara ayrı bir önem gösterdiklerini gözlemlemekteyiz.

erkek-giyim-2

Saat, cüzdan, gözlük bileklik hatta çorap vb. gibi aksesuar dediğimiz giyim eşyaları sizleri daha farklı gösterecek. Aksesuarların yanı sıra kapri şort ve tshirtler de çok renkli ve iç içe geçmiş renkler ön planda olup tshirtler de ki yüz figürleri tasarımlarda yer almaktadır. Ofis ve resmi ortamlarda çalışan ve belli bir tarz da giyinmek zorunda olan erkekler sizler içinde ilkbahar modasında birbirinden güzel pantolon, gömlek vb. kıyafetler düşünülmüş bu tarz da giyinenler için ise çok renklilik değil vizon kahve ve buna yakın renk tonlarının tercih edilmesi uygun görülmüştür.

erkek-giyim-1

Sizler tasarımcıların erkek giyiminde 2016 ilkbahar modası ile ilgili koleksiyonlarını çeşitli moda dergi ve sitelerinden inceleyerek kendi stilinizi oluşturabilir şık kalmaya devam edebilirsiniz.

 

Benzer Yazilar

Tarz Olmak İsteyen Erkeklere Stil Önerileri

Ahmet DOĞDU

Erkeklerde Retro Modası

Ahmet DOĞDU

Kotun Altına Hangi Ayakkabı Girilir

Ahmet DOĞDU

Erkek Gucci 2010 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Bir iş görüşmem var. Kravat takmak zorunda mıyım? Artık pek kimse kravat takmıyor gibi?

Ahmet DOĞDU

Erkek D&G 2010/2011 Sonbahar Kış Modası

Ahmet DOĞDU

Yorum Yaz