Image default
Genel

2016 Kış Aksesuarları

En Şık Aksesuarlar

Erkekler her ne kadar ilgilenmiyormuş gibi görünseler de aslında modayı yakından takip ediyorlar. Şık olmak ve kendilerini iyi hissetmek için de ellerinden geleni yapıyorlar. Kış ayları iyice kendini hissettirmeye başladığına göre, şık olmak isteyen erkekler için 2016 sezonunun aksesuarlarını gözden geçirebiliriz.

2016-kis-askesuarlari

  • Atkı

Her sene olduğu gibi bu sene de hem soğuktan korunmak hem de şık olmak için en çok tercih edilecek kış aksesuarı, atkı gibi görünüyor. Erkeklerin kendilerine has özel bağlama şekilleriyle, genel olarak koyu tonları tercih ettikleri atkılar bu seneye de imzasını atacak gibi.

erkek-sallari

  • Bere

Genellikle atkı ile takım olarak kullanılan ve bu sıcacık tutan aksesuar, atkı sevmeyenler ya da kullanmak istemeyeler için tek olarak da karşımıza çıkmakta. Özellikle soğuk havalarda, şıklığın yanında sağlıklı kalmak için de iyi bir alternatif olan bereler 2016 kış sezonunda daha çok örgülü modellere sahip. Tonlarda çok büyük yenilikler olmasa da, berelerdeki örgü motifleri bu sezon dikkati çekiyor.

erkek-bere-eldiven-modelleri

  • Şapka

Bere dar bir yapıya sahip olduğu için ve ister istemez saçların bozulmasına neden olduğu için bazı erkekler tarafından çok tercih edilmez. Bu gibi durumlarda soğuktan korunmak ve şık olmak için imdada tabi ki şapkalar yetişir. Bu sezon şapkalarda çeşit artışı görebilirsiniz. Kasketler her zamanki yerini korurken, bu sezon kasketlere ufak bir ayrıntı eklenmiş ve üşüyen kulaklar düşünülerek küçük koruyucu parçalar eklenmiş. Özellikle rüzgarlı bir şehirde yaşıyorsanız bu şık ve koruyucu kasketlerden bir tane de sizin almanız gerekecek.

erkek-sapka-modelleri

  • Kulaklık

Birkaç sezondur aksesuarların aranan parçası olan kulaklıklar bu sezon da mağazalardaki yerlerini almış durumda. 2016 sezon modellerinde kulaklıklarda hareketlilik biraz artmış, model ve renklerde çeşitlenmeler olmuş. Genel olarak koyu renkler ağırlıkta olsa da bu sezon kulaklıklarda desenli kumaş kullanımı dikkat çekiyor.

2016 kış sezonunu hasta olmadan ve şıklığınızdan ödün vermeden atlatmak isteyenler için küçük bir sezon özeti sunduk. Sıra alışverişe geldi.

erkek-kulaklik-modelleri

Benzer Yazilar

Kadınların Erkeklerde Görmek İstediği Şeyler

Ahmet DOĞDU

“İdeal baba” Olmanın Kuralları

Ahmet DOĞDU

Cinsel Narsizm ve Aldatma Arasındaki Yakın İlişki

Ahmet DOĞDU

Nike Yine Yeni Bir Kış Sezonu İle Selamlıyor!

Ahmet DOĞDU

2019 Yaz Teknolojisi

Editor

Köpekler Hakkında Bilinmeyenler

Editor

Yorum Yaz